Polska

Aula, Hosting Meeting, Spodek i barcamp.pl - dzieje się

Grzegorz Marczak
Aula, Hosting Meeting, Spodek i barcamp.pl - dzieje się
4

Ostatnio mamy wysyp imprez branżowych, od barcampowych spotkań poprzez klasyczne konferencje. Zanim jednak przejdę do tego gdzie i co się w Polsce odbywa chciałbym wspomnieć o ciekawej inicjatywie Fundacji Polak 2.0: "Pod adresem barcamp.pl - dotychczas zawierającym informacje tylko na temat pozna...

Ostatnio mamy wysyp imprez branżowych, od barcampowych spotkań poprzez klasyczne konferencje. Zanim jednak przejdę do tego gdzie i co się w Polsce odbywa chciałbym wspomnieć o ciekawej inicjatywie Fundacji Polak 2.0:
"Pod adresem barcamp.pl - dotychczas zawierającym informacje tylko na temat poznańskich spotkań typu barcamp ("Barcamp w Starym Browarze") - od tej pory gromadzone będą takie informacje, jak daty, miejsca i godziny rozpoczęcia nadchodzących wydarzeń oraz nazwiska wszystkich prelegentów i zaproszonych gości. W serwisie znajdą się również materiały z minionych sesji, dostępne w formie slajdów i wideo"
.

Moim zdaniem świetny pomysł (o ile autorzy będą wytrwali i sumienni w aktualizacji bo na razie w serwisie jest trochę pusto). Jak widać imprez barcampowych jest coraz więcej i nie trudno jest, którąś z nich przegapić nie mówiąc już dotarciu do materiałów pokazywanych podczas spotkań.

Przechodząc jednak do ciekawych wydarzeń, które będą miały miejsce w najbliższych dniach osobiście wybrał bym się na poniższe spotkania (niestety z braku czasu planuję uczestniczyć jedynie w Auli, choć i to stoi pod znakiem zapytania):

Dziewiąta edycja katowickiej imprezy już jutro! W programie : "AdTaily - twórz, dziel się, zarabiaj" - Julia Krysztofiak-Szopa (community manager w AdTaily.pl) , "PR a Twitter i Blip czyli mikroblogi w komunikacji" - Paweł Loedl, "Startup School okiem uczestnika. O 3 miesiącach pracy nad Animili i Wizytownikiem" - Aleksandra Sitarska, Wojciech Latoszek

Ciekawa i uwaga darmowa konferencja Hostingmeeting (24 listopada) dla wszystkich tych którzy poszukują dobrych i efektywnych kosztowo rozwiązań IT dla swojego biznesu. Podczas spotkania będą prezentowane rozwiązania takich firm jak Microsoft, Home.pl, Parallels itp.

Warszawska impreza Aula Polska odbędzie się juz 5 listopada. Tematami Auli będą blogi, zarabianie na treściach, droga od startupu do biznesu, nowy serwis eventio.pl oraz Wykorzystanie Augmented Reality w biznesie

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Barcampkonferencjeaula