Polska

Nowa strona główna sieci blogowej Blomedia

Grzegorz Marczak
Nowa strona główna sieci blogowej Blomedia
20

O sieci blogów Blomedia pisałem już kilkakrotnie. W jej składwchodzą min takie blogi jak Vbeta, Gadżetomania, Komórkomania i inne. Do tej pory główna storna sieci była raczej pewnego rodzaju wizytówką przedstawiającą jakie blogi wchodzą w jej (w raz z linkami do ostatnich wpisów) skład oraz kilka in...

O sieci blogów Blomedia pisałem już kilkakrotnie. W jej składwchodzą min takie blogi jak Vbeta, Gadżetomania, Komórkomania i inne. Do tej pory główna storna sieci była raczej pewnego rodzaju wizytówką przedstawiającą jakie blogi wchodzą w jej (w raz z linkami do ostatnich wpisów) skład oraz kilka informacji o firmie itp.

Od niedawna jednak główna strona Blomedia przemieniła się w moim zdaniem dobrze wyglądający portal informacyjny. Serwis zasilany jest przez własne blogi, którym na pewno nie można odmówić aktywności stąd też spora ilość różnotematycznych treści. Myślę, że nawet jeśli nie jest to portal który ma zdobywać popularność to taka forma prezentacji swoich blogów jest na pewno lepsza niż to co było do tej pory.Oprócz portalu informacyjnego na nowej stronie sieci znajdziemy również katalog blogów należących do Blomedia wraz z kilkoma podstawowymi informacjami na ich temat (każdy z blogów ma też własną wizytówkę w serwisie). Widać więc jak dużo pracy trzeba włożyć w tego rodzaju biznes aby osiągał jakieś wymierne wyniki. W chwili obecnej do Blomedia należy aż 15 blogów. Najpopularniejsze z nich takie jak gadzetomania.pl czy komórkomania.pl produkują tygodniowo od 60 do 100 postów. Przeliczając to na miesiąc wychodzą jakieś niewyobrażalne ilości treści.

Gdyby komuś wydawało się, że 15 blogów to dużo. To warto w tym miejscu przypomnieć, że właściciele Blomedia stworzyli nową sieć blogową dedykowaną kobietom czyli jejswiat.pl składającą się na tę chwilę już z 7 blogów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogiblomediablogerzy