25

Antyweb na liście blogów wartych uwagi według Przekroju!

Antyweb znalazł się na liście 33 blogów wartych uwagi według Przekroju. Bardzo mi miło, że mój blog został dostrzeżony i znalazł się w tak szanownym gronie. To do czego jedynie mógłbym się przyczepić to podana ilość subskrybentów – autor notki nie zauważył jednego zera i napisał, że jest ich tysiąc zamiast dziesięć tysięcy. Co gorsze […]

Antyweb znalazł się na liście 33 blogów wartych uwagi według Przekroju. Bardzo mi miło, że mój blog został dostrzeżony i znalazł się w tak szanownym gronie. To do czego jedynie mógłbym się przyczepić to podana ilość subskrybentów – autor notki nie zauważył jednego zera i napisał, że jest ich tysiąc zamiast dziesięć tysięcy. Co gorsze nie ma aktywnego odnośnika do Antyweb (chyba jako jedyny z listy został przegapiony). Jak to się jednak mówi darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.

antyweb.pl
W ciągu kilku lat z blogu zamienił się w jeden z najciekawszych serwisów o Internecie. Grzegorz Marczak przegląda światowe doniesienia, a informacje o polskiej stronie sieci często zbiera sam. Ostatnio odnotował pierwsze spadki w liczbie użytkowników Naszej-klasy, zanalizował zmiany Allegro, stale kontroluje wydarzenia wokół mikroblogów w typie Twittera czy Blipa. Jest szybki, ma szerokie grono stałych czytelników (prawie tysiąc stałych subskrybentów).