Moje przemyślenia

Antyweb i PayPal zapraszają na konkurs, prezenty dla was już wybrałem - na wytrwałych czeka iPad mini!

Grzegorz Marczak
37

W stanach mają czarny piątek czyli szaleństwo zakupowe (nawet można w złotówkach płacić przez internet) to z tej okazji też mam coś dla czytelników Antyweb. Przy współpracy z firmą PayPal wybrałem dla was nagrodę, ja wybrałem a PayPal zapłaci :) Poproszono bowiem blogerów z różnych zakątków...

W stanach mają czarny piątek czyli szaleństwo zakupowe (nawet można w złotówkach płacić przez internet) to z tej okazji też mam coś dla czytelników Antyweb. Przy współpracy z firmą PayPal wybrałem dla was nagrodę, ja wybrałem a PayPal zapłaci :)

Poproszono bowiem blogerów z różnych zakątków świata oto aby wytypowali nagrodę dla siebie, swoich czytelników oraz użytkowników Facebooka (każdy może przystąpić do zabawy). No i w piątek wypadła moja kolej. Zabawa polega na tym, że musicie zgadnąć (w specjalne aplikacji na Facebooku) jaki prezent wybrałem (do wyboru jest 5). Nagrodę dnia otrzymuje 20, 50 i 100 użytkownik, który go poprawnie wytypuje.

To jednak nie wszystko. Warto brać udział w konkursie codziennie, nie tylko po to, by zgarnąć nagrodę dnia. Osoba, która w różnych dniach konkursu najtrafniej będzie wskazywała nagrody dnia, otrzyma iPad mini!

Ponieważ chciałbym aby czytelnicy Antyweb mieli pewną przewagę nad resztą dlatego specjalnie dla was podpowiedź jaki prezent wybrałem. Branża do której można zaliczyć ten przedmiot była już opisywana na Antyweb, nigdy jednak nie pisaliśmy bezpośrednio tej konkretnej marce (choć pojawia się ona od czasu do czasu we wpisach). Dodam też, każdy mając takie "prawdziwe coś" poczułby się Like a Boss.

Podsumowując - każdy kto chce wziąć udział w zabawie powinien wejść do aplikacji PayPal i spróbować swojego szczęścia. W piątek nagrodę wybierałem osobiście więc macie wyżej sporą podpowiedź. Wygrywa 20, 50 i 100 osoba która poprawnie wskaże prezent dnia. Warto natomiast grać w kolejnych dniach bo na najlepiej typujących w całym konkursie czeka iPad Mini.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebkonkurspaypal