Świat

Animoto tworzy filmy z zdjęć, grafiki i muzyki

Grzegorz Marczak
Animoto tworzy filmy z zdjęć, grafiki i muzyki
1

. Animoto.com - to serwis dzięki któremu z połączenia muzyki i obraz możemy stworzyć własny film. W chwili obecnej serwis jest jeszcze w zamkniętej fazie testowej, ale już za kilka tygodniu zostanie otwarty dla zewnętrznych beta testerów. Dlaczego zdecydowałem się napisać o Animoto - dlatego, że...

.
Animoto.com - to serwis dzięki któremu z połączenia muzyki i obraz możemy stworzyć własny film. W chwili obecnej serwis jest jeszcze w zamkniętej fazie testowej, ale już za kilka tygodniu zostanie otwarty dla zewnętrznych beta testerów.

Dlaczego zdecydowałem się napisać o Animoto - dlatego, że będzie to narzędzie którego poszukiwałem. Dzięki Animoto będziemy mogli tworzyć coś na kształt własnego trailera filmowego.W chwili obecnej nie wiadomo jaki dokładnie będzie działał serwis, jeśli jednak będziemy mogli połączyć dostarczone przez nas dźwięki czy muzykę i połączyć to z grafiką czy zdjęcia - to będziemy mogli np: stworzyć własny trailer dla naszego startupu. Będziemy mogli tworzyć animowane manuale w formie filmów video itp.

Oczywiście w chwili obecnej jest dość sporo aplikacji, które spełniają taką rolę - mam jednak nadzieje, że serwis stworzony w tym celu będzie bardzo prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny co spowoduje, że będzie bardzo konkurencyjny dla desktopowych aplikacji.
Zapowiedzi filmowe dla serwisów internetowych nie są jeszcze bardzo popularne - jeśli jednak ktoś zdecyduje się zrobić porządny film o swoim serwisie to na pewno osiągnie nim więcej niż artykułem na blogu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu