Moje przemyślenia

Angry Birds za darmo dla Chrome jako gra w przeglądarce

Grzegorz Marczak
19

Angry Birds to hit wszech czasów na iPaddzie i iPhonie. Nie sądzę aby było wiele osób, które nie słyszały o tej bardzo wciągającej produkcji, która zrobiła z developerów tej gry milionerów. W każdym razie news z konferencji Google dla developerów jest taki, że od teraz Angry Birds dostępne jest w s...

Angry Birds to hit wszech czasów na iPaddzie i iPhonie. Nie sądzę aby było wiele osób, które nie słyszały o tej bardzo wciągającej produkcji, która zrobiła z developerów tej gry milionerów. W każdym razie news z konferencji Google dla developerów jest taki, że od teraz Angry Birds dostępne jest w sklepie z aplikacjami dla Chrome i to zupełnie za darmo. Każdy z nas może więc zrobić sobie krótką przerwę w pracy i przejść kilka poziomów swojej ulubionej gry bez potrzeby korzystania z telefonu czy tabletu. Dodatkowo specjalnie z okazji premiery gry w sklepie Chrome został stworzony całkowicie nowy level w grze.

Co jeszcze oferuje gra pod przeglądarkę chrome OS? Można uruchomić ja i grać poprzez sieć lub jeśli chcemy możemy ją pobrać po to aby móc z niej korzystać w momencie kiedy jesteśmy poza zasięgiem internetu. Gra włączona w trybie HD (bo jest też SD) wykorzystuje WebGLi fakt, że Chrome obsługuję akceleracje sprzętową dla grafiki. Mimo to włączające wersje HD mam wrażenie, że jest ona mniej płynna (a mam naprawdę mocny sprzęt) i na dodatek przy graniu podczas naciągania "procy z ptakiem" pojawiają się pewne anomalie jeśli chodzi o wyświetlanie grafiki (poziome linie).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Angry Birds