11

Takie premiery w listopadzie mogą Was skusić do subskrypcji Amazon Prime Video

amazon prime video
Amazon przygotował nie lada gratki w listopadzie na Prime Video. Przed nami między innymi premiery maszerującego po Oscara filmu "The Report", 2. sezonu "Jack Ryan" i 4. sezonu "Człowieka z Wysokiego Zamku".

The Report (Raport)

Najbardziej wyczekiwaną premierą na Prime Video w listopadzie jest film z Adamem Driverem (Gwiezdne Wojny, Czarne bractwo. BlacKkKlansman) pod tytułem „The Report”. Za reżyserię i scenariusz odpowiada w nim Scott Z. Burns, a Driver wciela się w Daniela Jonesa – analityka CIA, któremu udaje się odkryć spisek na najwyższych szczeblach władzy w związku z zaginionymi taśmami  z poprzedzających ataki z 11 września przesłuchań. W obsadzie znajdują się także Corey Stoll, Jon Hamm, Linda Powell, John Rothman i Maura Tierney. Premiera 29 listopada.

Jack Ryan – 2. sezon

Elementem wspólnym tego serialu z filmem opisanym powyżej jest główny bohater – analityk CIA. Reszta produkcji jest zgoła inna, bo Jack Ryan zdecydowanie częściej wstaje od biurka i rusza w teren. Wobec pierwszego sezonu serialu oczekiwania były dość wygórowane i twórcom udało się je w dużej części spełnić. Wygląda na to, że przed realizacją drugiej serii wyciągnięto wnioski, bo zwiastun zapowiada nam nie lada widowisko ze ogromnym rozmachem. Premiera 2. sezonu Jacka Ryana już 1 listopada.

Człowiek z Wysokiego Zamku – 4. sezon

Jedna z pierwszych oryginalnych produkcji Amazonu otrzyma czwarty sezon. W podzielonych po II wojnie światowej Stanach Zjednoczonych, kraj żyje pod wpływem zwycięzców: III Rzeszy i Japonii. Amerykanie nie zamierzają jednak żyć pod (podwójną) okupacją, dlatego walczą o prawdę, która może wyzwolić ich naród.

Inne na Prime Video w listopadzie

Cieszący się dość minimalnym zainteresowaniem serial The Feed zapowiada się na niezłą ucztę dla fanów sci-fi, którzy przepadają za klimatami Black Mirror. Gdy pozwalająca na oglądanie i przeżywanie rzeczywistości oczami innych technologia upada, na jaw wychodzą krzywdy i problemy jakie generuje ta sieć. Ponadto Prime Video zaoferuje nam uroczą opowieść o Brittany zmagającej się z nadwagą, która postanawia zmienić swoje życie i przebiec nowojorski maraton.