Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Agresywna promocja na internet w Multimedia - pół roku bez płacenia abonamentu i za HBO GO

GU
Grzegorz Ułan
10

Miesiąc, nawet dwa czy trzy za darmo nikogo już nie dziwi, jeśli chodzi o promocję u naszych operatorów, którzy próbują przyciągnąć do siebie klientów konkurencji. Jednak 6 miesięcy bez płacenia to dość niespotykana promocja, do tego nie tylko abonamentu, ale i HBO GO. To duże kwoty oszczędności.

Swojego czasu Play udostępnił taką agresywną promocję, najpierw dali 6 miesięcy bez płacenia abonamentu dla przenoszących numer, a po chwili dali aż 9 miesięcy za darmo i to zarówno na abonament, jak i za raty na telefon marki Samsung - to była naprawdę gruba promocja.

Tą drugą promocję Play przypomina właśnie aktualna promocja w Multimedia Polska, więc może się na niej wzorowali. W ofercie czysto internetowej dostajemy do wyboru trzy pakiety z prędkością 120 Mb/s, 300 Mb/s i 600 Mb/s, w cenie odpowiednio - 39,00 zł, 49,00 zł i 59,00 zł. Do tego modem WiFi w cenie abonamentu, za który przez 6 miesięcy nie musimy płacić.

Daje nam to oszczędności na poziomie 234,00 zł, 294,00 zł i aż 354,00 zł. Jak jeszcze doliczymy do tego cenę subskrypcji na HBO GO (normalnie kosztuje 19,99 zł), oszczędności wzrosną do 353,94 zł, 413,94 zł i 473,94 zł. Ta ostatnia kwota to dostęp do HBO GO przez prawie 24 miesiące, czyli tyle ile umowa w Multimedia.

W drugiej opcji - na internet z telewizją przez 3 miesiące nie płacimy abonamentu, ale już HBO GO podobnie jak wyżej przez pół roku jest za darmo, a do tego dochodzi nam za darmo pakiet CANAL+ Prestige, kosztujący normalnie 43,99 zł. Mówimy więc tutaj o kwocie 263,94 zł, tak więc podobne łączne oszczędności, co wyżej.

Trzecia opcja w tej promocji to oferta tylko telewizyjna z podobnym zestawem za darmo, czyli 3 miesiące bez opłat na abonament i 6 miesięcy bez opłat pakiet CANAL+ Prestige, ale już bez HBO GO, które jest wliczone w cenie w droższym pakiecie, przez cały okres umowy.

Źródło: Multimedia Polska.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: