Microsoft

Adres SurfacePhone.com należy teraz do Microsoftu

KK
Konrad Kozłowski
8

Nie dawniej jak wczoraj poruszałem temat Surface Phone, czyli coraz bardziej prawdopodobnego smartfonu Microsoftu, który położy kres marce Lumia. Wszystkie informacje, które uzyskaliśmy do tej pory były jedynie plotkami, rzekomymi przeciekami. Faktem jest, że Microsoft pracuje nad nowym flagowym urz...

Nie dawniej jak wczoraj poruszałem temat Surface Phone, czyli coraz bardziej prawdopodobnego smartfonu Microsoftu, który położy kres marce Lumia. Wszystkie informacje, które uzyskaliśmy do tej pory były jedynie plotkami, rzekomymi przeciekami. Faktem jest, że Microsoft pracuje nad nowym flagowym urządzeniem, ale jak będzie się on nazywał?

Szanse spełnienia się doniesień z ostatnich tygodni wzrosły, ponieważ jak udało się jednemu z użytkowników Reddita zauważyć, do Microsoftu należy teraz adres SurfacePhone.com. Wzrosły jednak minimalnie, ponieważ może być to działalność zapobiegliwa ze strony firmy z Redmond, ponieważ Microsoft posiada także w swojej kolekcji adresy SurfaceLaptop.com oraz SurfaceCar.com.

Sam jestem skłonny uwierzyć w to, że pojawienie się Surface Phone'a to jedynie kwestia czasu. Los marki Lumia jest już przesądzony, a w miarę logicznym wyjściem z tej sytuacji jest właśnie wykorzystanie istniejącego już brandu, czyli Surface. Stworzenie zupełnie nowego byłoby w mojej ocenie kolosalnym błędem, który może pociągnąć mobilne urządzenie Microsoftu na dno.

Źródło: Reddit via The Verge.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftSurfacesurface phone