Felietony

857 sklepów w akcji Dzień Darmowej Dostawy! Grzech nie skorzystać

Grzegorz Marczak
857 sklepów w akcji Dzień Darmowej Dostawy! Grzech nie skorzystać
41

Jeśli planujecie nieco wcześniej rozpocząć świąteczne zakupy to polecam zrobić je właśnie dziś czyli 1 grudnia. Składając zamówienia dzisiaj można skorzystać z akcji "dzień darmowej dostawy" do, której przyłączyło się uwaga - 857 sklepów. Autorami całej inicjatywy jest brandstyle.pl oraz ekomercyjni...

Jeśli planujecie nieco wcześniej rozpocząć świąteczne zakupy to polecam zrobić je właśnie dziś czyli 1 grudnia. Składając zamówienia dzisiaj można skorzystać z akcji "dzień darmowej dostawy" do, której przyłączyło się uwaga - 857 sklepów. Autorami całej inicjatywy jest brandstyle.pl oraz ekomercyjnie.pl. Niezależnie więc, co zamówicie, ile zamówicie i na jaką kwotę będą zamówienia to dostawa będzie gratis (oczywiście chodzi o sklepy, które biorą udział w akcji).

Słowo o całej akcji od autorów:

Dzień Darmowej Dostawy to pierwsza wspólna akcja polskich sklepów internetowych oraz firm związanych z rynkiem handlu w sieci. 1 grudnia 2010 roku wszyscy internetowi sprzedawcy biorący udział w akcji zaoferują swoim klientom całkowicie darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki.

Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień.

Osobiście uważa, że jest to świetny pomysł - który powinien być kontynuowany co roku. Szczególnie, że jak widać po ilości sklepów organizatorzy wykonali kawała dobrej marketingowej roboty. Skorzystają na niej nie tylko kliencie sklepów ale także cała branża bo jest duża szansa, że na dzisiejszą ofertę skuszą się też ludzie którzy wcześniej nie robili zakupów online.

Jednym słowem duże brawa dla twórców i partnerów akcji!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

e-commercezakupy online