VOD

Trzeci sezon Twin Peaks już w HBO Go

Konrad Kozłowski
9

Najważniejsze wydarzenie telewizyjne tego roku - tak mówi się o powrocie Twin Peaks. Trzeci sezon serialu wraca wraz z ulubionymi bohaterami, a dzięki HBO Go najnowsze Twin Peaks obejrzymy na bieżąco z amerykańską premierą.

Coraz częściej nowości trafiają nad Wisłę równo lub dosłownie chwilę po premierze za oceanem. Nie inaczej jest z najnowszym, trzecim sezonem Twin Peaks, który od dzisiejszych bardzo, bardzo wczesnych godzin porannych jest dostępny w HBO Go - serwis posiada swoją aplikację między innymi na smart TV Samsunga (na Tizen OS działa ona bardzo dobrze - sami korzystaliśmy).

Wszystkie sezony Twin Peaks w HBO Go

Obecnie do obejrzenia są aż 4 odcinki trzeciej serii, co oznacza, że czeka Was blisko 4-godzinny seans. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z Twin Peaks, to na platformie VOD od HBO zobaczycie także poprzednie 2 sezony oraz film. Wszystkie następne odcinki trzeciej serii będą dodawane do HBO Go co tydzień, w dniu premiery w USA.

Zdawkowe teasery i zwiastuny, mteriały promocyjne owiane tajemnicą i oszczędność w słowach całej ekipy tylko budowała atmosferę i podsycała emocje w oczekiwaniu. Zachowanie klimatu z poprzednich sezonów wydaje się pewne, ale czy David Lynch nie zdecdyuje się na pewne niespodzianki? Twin Peaks zachwyciło widzów charakterystyczną aurą tajemniczości i bohaterami, takimi jak Dale Cooper, w którego ponownie wciela się Kyle MacLachlan.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

VoDserialeHBO GOhbo