Felietony

2 x Fallout 3 dla czytelników Antyweb!

Grzegorz Marczak
2 x Fallout 3 dla czytelników Antyweb!
185

Graczem jestem i będę od zawsze, chociaż teraz mam problem z znalezieniem czasu na gry. Moje wspomnienia odnośnie pierwszych gier krążą gdzieś wokół warszawskiej giełdy komputerowej która dawno, dawno temu organizowana była w szkole na ulicy grzybowskiej (i żeby była jasność w tamtych czasach w Pols...

Graczem jestem i będę od zawsze, chociaż teraz mam problem z znalezieniem czasu na gry. Moje wspomnienia odnośnie pierwszych gier krążą gdzieś wokół warszawskiej giełdy komputerowej która dawno, dawno temu organizowana była w szkole na ulicy grzybowskiej (i żeby była jasność w tamtych czasach w Polsce można było legalnie kopiować gry:) oraz wokół kilku kluczowych tytułów.
Jedną z kultowych gier którą zawsze dobrze wspominam był właśnie Fallout, klimatu tej gry nie da się tak po prostu opisać, nie da się też napisać dlaczego była ona tak genialna. Wszyscy którzy kiedykolwiek grali w Fallouta z pewnością wiedzą co mam na myśli pisząc o kulcie tej gry.

To cię zainteresuje iPhone za 99$?Czas na netbooka

Przechodząc jednak do tematu wpisu. Prawdopodobnie w piątek odbędzie się premiera w naszym kraju najnowszej części czyli Fallout 3. Firma Cenega specjalnie dla czytelników bloga przeznaczyła dwa pudełka z grą (na PC).

Proponuję wiec formę szybkiej (trwającej do jutra do 24.00) zabawy - każdy kto chciałbym otrzymać grę Fallout 3 proszony jest o napisanie w komentarzu (choć nie koniecznie musi to być tekst) dlaczego to akurat jemu miał by ta gra być wysłana - chodzi oczywiście o komentarz "z jajem". W piątek wybiorę dwa najlepsze komentarze i poproszę zwycięzców o przesłanie danych potrzebnych do wysłania gier. Oczywiście najlepsze teksty wraz z nazwiskami zwycięzców zostaną opublikowane na blogu.

Zapraszam wszystkie "dorosłe dzieci" do zabawy i życzę kreatywnych pomysłów - a ja czekam z utęsknieniem na premierę wersji na XBOX-a.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebgameGry