Moje przemyślenia

1410 i rewelacyjne spoty TV!

Grzegorz Marczak
33

Niedawno w telewizji przed oczami śmignął mi spot reklamowy 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Zrobił na mnie tak duże wrażenie, że zaraz sprawdziłem o co chodzi i kto za tym stoi. Moje przypuszczenia, że maczał w tym palce Tomasz Bagiński szybko się potwierdziły, za realizację natomiast odpowiedzialn...

Niedawno w telewizji przed oczami śmignął mi spot reklamowy 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Zrobił na mnie tak duże wrażenie, że zaraz sprawdziłem o co chodzi i kto za tym stoi. Moje przypuszczenia, że maczał w tym palce Tomasz Bagiński szybko się potwierdziły, za realizację natomiast odpowiedzialna jest firma Platige Image.

Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to zapraszam do obejrzenia (wklejka poniżej). Są świetne z klimatem, kapitalnie dobraną muzyką a w roli głównej jeden z bardziej wyrazistych polskich aktorów czyli Eryk Lubos. Cała kampania zrealizowana została na zamówienie Narodowego Centrum Kultury oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Reakcja na tę produkcję może być tylko jedna. Dajcie im pieniądze, Bagińskiego za reżysera i niech zrobią film. Bitwę pod Grunwaldem, Wiedźmina czy cokolwiek w tym klimacie.


i na koniec making of

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu