Telekomy

10 GB, co miesiąc na rok za rejestrację karty prepaid w T-Mobile, Heyah, TuBiedronka

GU
Grzegorz Ułan
19

Operatorzy niemal od razu, z chwilą wejścia w życie nowych przepisów nakładających obowiązek rejestracji kart prepaid, zaczęli prześcigać się w promocjach, które mają zachęcić do rejestracji właśnie u nich, a nie u konkurencji. Były to jednak zwykle promocje ograniczone czasowo, czyli paczki danych czy nielimitowane rozmowy na 30 dni. T-Mobile wyszło teraz trochę przed szereg i daje 10 GB transferu danych, przez 12 miesięcy.

Oczywiście nie ma nic za darmo, wymagane jest comiesięczne doładowanie konta minimum 25 zł (T-Mobile, Heyah) lub 20 zł (TuBiedronka). W pakiecie startowym dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich na 30 dni i wspomniane 10 GB, co miesiąc.

Ta konieczność doładowywania konta, psuje trochę efekt w tej promocji, ale jeśli chcecie jednocześnie korzystać, co miesiąc z nielimitowanych rozmów czy SMS-ów, może to okazać się najlepszą opcją dla Was. Wystarczy wtedy kwotą tego doładowania aktywować nielimitowane pakiety rozmów czy wiadomości i macie internet za darmo.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci T-Mobile, niezależnie kiedy rejestrowali swoją kartę. Promocja obowiązuje do 8 września 2016. Więcej szczegółów na temat rejestracji kart w T-Mobile znajdziecie na stronie www.zarejestruj-karte.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu