Wideo

Nowy zwiastun Justice League niestety nie zachwyca [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
9

Ostatnim dobrym filmem z uniwersum DC Comics był Batman Nolana, a w zasadzie trylogia Nolana. Ta teza od lat jest powtarzana i niestety takie chociażby Suicide Squad tylko ją potwierdza. Dostaliśmy kolejny materiał promocyjny Justice League, czyli największego filmowego przedsięwzięcia z tego uniwer...

Ostatnim dobrym filmem z uniwersum DC Comics był Batman Nolana, a w zasadzie trylogia Nolana. Ta teza od lat jest powtarzana i niestety takie chociażby Suicide Squad tylko ją potwierdza. Dostaliśmy kolejny materiał promocyjny Justice League, czyli największego filmowego przedsięwzięcia z tego uniwersum. I co? No i nic, materiał nie rzuca na kolana. A to niestety nie wróży dobrze. Co ciekawe, patrząc na łapki w górę i w dół na YT, został ciepło przyjęty. Ale materiały promocyjne Suicide Squad też były dobrze przyjmowane i co? No i wyszło, jak wyszło.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zwiastun