Moje przemyślenia

Wyniki konkursu Geomobi czyli komu oddamy Samsung Galaxy S3

GM
Grzegorz Marczak
9

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym główną nagrodą jest najnowszy i najnowocześniejszy smartphone Samsunga czyli Galaxy S3. Zadaniem konkursowym było przetestowanie aplikacji GeoMobi i opisanie czego jej brakuje, jak można ją poprawić zmienić. itp. GeoMobi to pomysł na pomoc użyt...

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu w którym główną nagrodą jest najnowszy i najnowocześniejszy smartphone Samsunga czyli Galaxy S3.

Zadaniem konkursowym było przetestowanie aplikacji GeoMobi i opisanie czego jej brakuje, jak można ją poprawić zmienić. itp. GeoMobi to pomysł na pomoc użytkownikom telefonów komórkowych na szybkie zlokalizowanie szukanych przez nich miejsc ale nie tylko.

Zanim jednak podam zwycięzców przedstawię kilka faktów związanych z konkursem. Aplikacje w wersji testowej tylko na Androida ściągnięto ponad 500 razy. W sumie zostało nadesłanych 130 recenzji od kilku zdaniowych do wielostronicowych elaboratów a nawet filmów z przykładami użycia do kilkudziesięciostronicowych prezentacji w powerpoincie. Geomobi zapewnia, że w nowych wersjach wykorzystają wiele z pomocnych podpowiedzi i pomysłów na usprawnienie aplikacji.

No teraz to co najważniejsze czyli zwycięzcy

1. miejsce Samsung Galaxy S3 - Jędrzej Kamiński

2. miejsce Samsung Google Nexus- Piotr Stanoch

3. miejsce Samsung S+- Remigiusz Józefowicz

Zwycięzcom szczerze gratuluje i zazdroszczę, sam chętnie pobawiłbym się tym smartphonami.

Ps. Aplikacja GeoMobile jest już dostępna do pobrania w Google Play, Appka na iOS czeka na akceptację w itunes store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursMobileAplikacje mobilne