4

Video z prezentacjami z 3 ShopCamp

E-commerce to bardzo kusząca kategoria biznesu w internecie, teoretycznie można zacząć bez znacznych inwestycji – wsparcie w postaci gotowych produktów (sklepów) jest na miejscu więc czemu nie spróbować? Potem dopiero zaczynają się „schody” w postaci braku klientów, pojawiają pytania, wątpliwości itp. ShopCamp to imprezy dedykowane właśnie takim początkującym sprzedawcom internetowym. Pojawiły się już nagrania z […]

E-commerce to bardzo kusząca kategoria biznesu w internecie, teoretycznie można zacząć bez znacznych inwestycji – wsparcie w postaci gotowych produktów (sklepów) jest na miejscu więc czemu nie spróbować? Potem dopiero zaczynają się „schody” w postaci braku klientów, pojawiają pytania, wątpliwości itp. ShopCamp to imprezy dedykowane właśnie takim początkującym sprzedawcom internetowym.

Pojawiły się już nagrania z 3 edycji tej konferencji, jeśli więc ktoś z was zaczyna swoją przygodę z e-commerce jest to bardzo fajna dawka wiedzy.

Oczywiście do każdej przedstawionej opinii trzeba podchodzić z odpowiednimi dystansem – niektóre podpowiedzi co do biznesu w internecie są bardzo treściwe i konkretne, inne trochę naciągane z nieco niejasnymi wnioskami. Całość jednak na pewno warto obejrzeć, szczególnie jeśli ktoś myśli o swoim pierwszym sklepie.