AntywebTV

Uwaga, konkurs! Rozdajemy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC

Paweł Winiarski
Uwaga, konkurs! Rozdajemy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC
22

Macie PC-ta, a nie macie jeszcze Wiedźmina 3: Dziki Gon? W takim razie świetnie się składa, bo mamy dla Was kody na PC-tową wersję najnowszego polskiego hitu. https://youtu.be/IITWWJkaDXY Poniżej regulamin konkursu: Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 21.05.2015 r. Nagrodami w...

Macie PC-ta, a nie macie jeszcze Wiedźmina 3: Dziki Gon? W takim razie świetnie się składa, bo mamy dla Was kody na PC-tową wersję najnowszego polskiego hitu.

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 21.05.2015 r.
  2. Nagrodami w konkursie są trzy kody na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest Antyweb Sp. z o.o.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do czwartku, 28.05.2015 (do północy) na zasubskrybowanie naszego kanału AntywebTV oraz zamieszczenie pod naszym filmem konkursowym na YouTubie komentarza z propozycją misji dodatkowej w grze Wiedźmin 3. Komentarze pod notką na Antywebie nie będą brane pod uwagę.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzcę wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 29.05.2015.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy Antyweb.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs