Mobile

Teraz w Jak Dojadę zaplanujesz sobie wycieczkę rowerową po Warszawie!

GU
Grzegorz Ułan
7

Jak Dojadę po przejęciu przez Onet nie zatrzymuje się w rozwoju Najpierw seria nowych miast w Polsce, gdzie można korzystać z planowania podróży komunikacją miejską, później opcja zakupu biletu wprost z poziomu aplikacji w kilku miastach, a teraz zupełna nowość, czyli możliwość zaplanowania wycieczki rowerowej, korzystając ze stacji rowerów miejskich Veturilo w Warszawie.

Tak więc dla tych, co korzystają z miejskiej wypożyczalni rowerów w Warszawie, Jak dojadę to teraz obowiązkowa pozycja na smartfonie. Można tu zaplanować dokładnie podróż z punktu A do punktu B, a aplikacja wskaże nam możliwe stacje z rowerami, odległość do nich, a także liczbę dostępnych rowerów na nich oraz cenę przejazdu określonego odcinka.

Jeśli więc nasza trasa pozwoli na przejechanie jej w czasie 20 minut, aplikacja pokaże zerowy koszt przejazdu. Partnerem i sponsorem nowej funkcji jest Citi Handlowy, z poziomu ich aplikacji Citi Handlowy Bikes możliwe jest wypożyczenie rowerów Veturilo w Warszawie.

Miguel Mendes, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Citi Handlowy:

Niezmiennie namawiamy warszawiaków do przesiadania się na rowery – i dajemy kolejne ku temu powody. Do wygodnej i przydatnej aplikacji Citi Handlowy Bikes dołączyła właśnie możliwość planowania jazdy po mieście rowerem miejskim. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy Citi Handlowy i Jak dojadę jeszcze więcej warszawiaków zacznie przemieszczać się na dwóch kółkach.

Nowa funkcja dostępna jest już w aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Będzie można z niej korzystać przez cały sezon rowerowy 2018.

Źródło: inf. prasowa/Zdjęcia własne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu