Miniblog

To się nazywa retuszowanie zdjęć w smartfonie!

Michał Majchrzycki
To się nazywa retuszowanie zdjęć w smartfonie!
27

Prostota tej aplikacji może zachwycić. Nie widziałem dotąd narzędzia, które umożliwiałoby tak łatwe i zarazem oferujące świetne wyniki edytowanie fotografii w smartfonie. Podejrzewam, że kiedy twórca aplikacji udostępni ją w e-sklepach dla Androida i iOS, czeka go boom na narzędzie. Pomysł jest...

Prostota tej aplikacji może zachwycić. Nie widziałem dotąd narzędzia, które umożliwiałoby tak łatwe i zarazem oferujące świetne wyniki edytowanie fotografii w smartfonie. Podejrzewam, że kiedy twórca aplikacji udostępni ją w e-sklepach dla Androida i iOS, czeka go boom na narzędzie.

Pomysł jest godny pochwały. Chcesz mieć zdjęcie na tle Wieży Eiffla, a przeszkadzają ci kręcący się wokół turyści? Nic prostszego. Dzięki aplikacji Scalado będziemy mogli bardzo łatwo wykasować osoby przewijające się przez plan. W efekcie otrzymamy świetne zdjęcie tylko z tymi osobami, które chcieliśmy uwiecznić na tle wybranego zabytku. Zresztą, zobaczcie sami.

Dokładna data wprowadzenia aplikacji nie jest jeszcze znana. Scalado ma zaprezentować ją na żywo podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie. Później zapewne trafi do Android Marketu i App Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhonezdjęciaAndroidiOSMWC