Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Świąteczny rekord Androida

KM
Kamil Mizera
11

Niedawno na Antyweb Michał Majchrzycki pisał o tym, że Android jest aktywowany na 700 tysiącach urządzeń dziennie. Już ta liczba robi niemałe wrażenie. Po drodze jednak były Święta, czas laby i prezentów. I nowego rekordu w wykonaniu systemu mobilnego od Google. Oto Andy Rubin na Twitterze pochwa...

Niedawno na Antyweb Michał Majchrzycki pisał o tym, że Android jest aktywowany na 700 tysiącach urządzeń dziennie. Już ta liczba robi niemałe wrażenie. Po drodze jednak były Święta, czas laby i prezentów. I nowego rekordu w wykonaniu systemu mobilnego od Google.

Oto Andy Rubin na Twitterze pochwalił się nowymi statystykami dotyczącymi Androida. Okazuje się, że tylko w dwa dni, 24 i 25 grudnia aktywowane zostało 3,7 miliona urządzeń z tym systemem operacyjnym! To, uśredniając, 1,85 miliona dziennie. Niezły wynik i spory gwiazdkowy prezent dla Google.

Warto również dodać, że podczas świątecznego weekendu aktywowano łączenie 6,8 miliona urządzeń z Androidem i iOSem. Prosta matematyka wiedzie nas do konkluzji, że iOSa aktywowano na 3,1 miliona urządzeń. Wynik też niemały, ale w tej rundzie wygrywa jednak Android.

Foto

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GoogleMobileAndroid