Off topic

Sponsorzy, Antyweb i 4000

GM
Grzegorz Marczak
16

Było by chyba fałszywą skromnością gdybym nie pochwalił się iż dzisiaj licznik RSSów na Antyweb przekroczył liczbę 4,000! Od ponad roku miałem dość konkretny plan na temat rozwoju bloga, zakładał on przebudowę graficzną oraz nawiązanie stałej współpracy z dwiema osobami. Oba te cele udało mi się nie...

Było by chyba fałszywą skromnością gdybym nie pochwalił się iż dzisiaj licznik RSSów na Antyweb przekroczył liczbę 4,000! Od ponad roku miałem dość konkretny plan na temat rozwoju bloga, zakładał on przebudowę graficzną oraz nawiązanie stałej współpracy z dwiema osobami. Oba te cele udało mi się niedawno zrealizować (tutaj podziękowania dla Oli i Pawła którzy wspierają AW) z czego osobiście jestem bardzo zadowolony.

Przechodząc jednak do reklamodawców, którzy umilają w coraz znaczniejszy sposób prowadzenie bloga, oto lista tych którym chciałbym podziękować:

Przede wszystkim podziękowania dla wszystkich czytających, komentujących i jak trzeba to krytykujących Antyweb. Prowadzenie tego bloga było i jest dla mnie czystą przyjemnością która daje mi możliwość nie tylko poznawania nowych bardzo ciekawych ludzi ale również ciągłej nauki na temat tego co dzieje się w internecie i jakimi zasadami rządzi się biznes w internecie.

Cenega wprowadza na nasz rynek szlagier dawnych lat czyli King's Bounty. Naprawdę mocna pozycja dla wszystkich wielbicieli gier komputerowych!.

Wykop.pl - Wykop.pl - (serwis którego nie trzeba przedstawiać). Ostatnio wykop nawiązał współpracę z Netvibes serwisem oferującym użytkownikom możliwość stworzenia spersonalizowanej strony startowej.

Money.pl rozdaje miliony na startupy, warto dodać, że reklama ta jest dystrybuowana przez nowy system reklam dla blogów o nazwie blogvertising.pl

2be.pl w dość ciekawy sposób zachęca internautów do rejestracji własnych domen. Końcówki jako hasło klucz mają w nieco łatwiejszy sposób wytłumaczyć czym jest domena.

Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Wszystkim którzy kiedykolwiek stawali przed wyborem hostingu z pewnością firma ta nie jest obca. W wielu rankingach notowana na górze tabeli najlepszych firm hostingowych w Polsce.

Profeo.pl - to serwis stworzony przez lidera jeśli chodzi o ogłoszenia o pracę w Polsce czyli pracuj.pl. Profeo obchodziło ostatnio swój pierwszy roczek. W pierwsze urodziny serwis zaprezentował się nam w nowej odsłonie wraz z nowymi funkcjami.

Netizens.pl - To czym z pewnością ja mogę się pochwalić w imieniu Netizens to mój blog, który stworzyła dla mnie ta agencja. Netizens ostatnio stworzył serwisy takie jak VIVA Polska oraz portal pisma motoryzacyjnego Auto Świat

Lama Media - Firma ta może pomóc nam w dostarczaniu treści dla naszego serwisu jak również zaplanować i przeprowadzić kampanie marketingową w internecie. To tylko niektóre z usług które świadczy Lama Media.

Załóż forum dyskusyjne oparte o nowoczesny skrypt phpBB3, zarabiaj na reklamach na forum - oto czym jest Foreo.pl. Twórcami Foreo.pl jest Medousa czyli firma znana z takich serwisów jak fotosik.pl czy sms.pl

Hostersi wspierają mój blog w zakresie hostingu, robią to zupełnie za darmo i dlatego, że chcą. Antyweb znalazł się w dość doborowym towarzystwie patrząc na listę klientów tej firmy.

Dla zainteresowanych reklamą na blogu - Ceny oraz najnowsze statystyki publikowane są na stronie "reklama". Informacyjnie dodam, że w połowie miesiąca zwolnią się dwa miejsca na duże banery (strona główna oraz reklama pod każdym wpisem).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamaantywebsponsorzy