Moje przemyślenia

SiGarden na Auli!

GM
Grzegorz Marczak
6

Nie wiem czy pamiętacie firmę SiGarden. Założeniem biznesu miało być stworzenie przenośnych komputerów i urządzeń opartych o technologię Intel Atom (i następcami). W listopadzie kiedy o nich pisałem dostępny był jedynie film pokazujący prototypy urządzeń. Mam nadzieję, że na zbliżającej się Auli...

Nie wiem czy pamiętacie firmę SiGarden. Założeniem biznesu miało być stworzenie przenośnych komputerów i urządzeń opartych o technologię Intel Atom (i następcami). W listopadzie kiedy o nich pisałem dostępny był jedynie film pokazujący prototypy urządzeń.

Mam nadzieję, że na zbliżającej się Auli będziemy mogli dowiedzieć się więcej o tym sprzęcie i może nawet będzie okazja go osobiście obejrzeć? Warto też zauważyć, że pełna specyfikacja urządzeń jest już dostępna na stronie firmy - jak widać w większości jest to sprzęt dla określonych branż i tylko niektóre produktu są do domowego użytku.

Poza tym podczas Auli będą prezentować się również:

 • Start-up - Projektoskop.pl - budowanie domu w Internecie - Marcin Deręgowski
 • Tomasz Kolinko - Spacer po Palo Alto (plus Zakurzeni.pl)
 • VC a Start-upy - czy my naprawdę się nie lubimy? Bartłomiej Gola, SpeedUp Seed Fund
 • Spryciarze.pl - Dwa lata w pozycji lidera. Statystyki, zarabianie, plany na przyszłość -
  Michał Szczerba
 • .
  Obiecałem sobie, że tym razem obowiązkowo pojawię się na Auli i może będzie okazja żeby nagrać kamerką kilka ciekawych rzeczy (jak na przykład tablet od SiGarden?). Jestem też ciekawy wystąpienia SpeedUp - bardzo chętnie usłyszałbym ich opinię na temat sytuacji Monetto i IIF oraz jak w tym kontekście naprawdę wyglądała współpraca między startupem a inwestorem, i może jak powinna?

  Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu