VOD

Showmax odkrywa filmy i seriale dla wszystkich, niektóre pozycje udostępnia za darmo

Grzegorz Ułan
2

To, na co narzekają potencjalni subskrybenci Netfliksa przestaje być problemem na Showmax - od kilku dni wystarczy założyć konto, bez podawania danych karty, by przejrzeć bibliotekę filmów i seriali w tym serwisie streamingowym.

Przyznam, że uciekł mi ten fakt, bo jak się okazuje opcja ta dostępna jest już od kilku dni. Fakt ten wyłapał serwis Antyradio, który zauważył w sieci reklamy sugerujące darmowy dostęp do serwisu. Tak jest w rzeczywistości, kiedyś zakładałem tam konto, aby sprawdzić zawartość serwisu i skorzystać z darmowego miesiąca dla nowych użytkowników. Po zalogowaniu na to konto na liście filmów i seriali pojawiła się przy każdej pozycji adnotacja z informacją, czy dany film jest dostępny za darmo, wymaga subskrypcji czy w przypadku seriali z liczbą darmowych odcinków.

I tak, zupełnie za darmo do obejrzenia są następujące filmy: Fanatyk (film nakręcony na podstawie internetowej pasty), Wszystkie nieprzespane noce, Demon, Córki Dancingu, Na granicy, Miasto 44, Bez wstydu, Smoleńsk, Zacisze, Prosta historia o morderstwie, Anatomia zła i Czerwony punkt.

W przypadku seriali w pełnej wersji dostępne są: Ucho prezesa, Nawiedzona panna młoda, Stand Up Festiwal Komedii Szpak, 7 metrów pod ziemią. Darmowe odcinki z kolei przy takich serialach jak: Egzorcysta (cały pierwszy sezon), Botoks, Kobiety mafii, Opowieść podręcznej, Fargo oraz SNL Polska. Znalazłem jeszcze darmowy przewodnik po Fortnite.

W przypadku, gdy nie korzystaliście jeszcze z darmowej wersji Showmax, możecie aktywować bezpłatny 14-dniowy okres na nowym koncie, a po okresie tym subskrypcja kosztować będzie 19,90 złotych miesięcznie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu