Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Akcja Partnerska

Samsung Jet udowadnia, że odkurzanie może być wygodne

Kamil Świtalski
1

Odkurzanie to jedno z najbardziej żmudnych domowych obowiązków. Jeżeli u Was, podobnie jak u mnie, kurzy się tak że zmuszeni jesteście regularnie, kilka razy w tygodniu, zajmować gromadzącym się na podłogach brudem to prawdopodobnie wyruszyliście już na poszukiwania możliwie najwygodniejszych rozwiązań w tym zakresie. Automatyczne roboty - choć idealne w swojej prostocie - nie przy każdym układzie się sprawdzają. Ale problemy które napotykają nie dotyczą bezprzewodowych odkurzaczy: lekkich, z wieloma wymiennymi końcówkami, radzącymi sobie nawet z najbardziej upierdliwymi zabrudzeniami i docierającymi w miejsca, gdzie klasyczne odkurzacze nie sięgną.

Samsung Jet udowadnia, że odkurzanie może być wygodne

Ręczne odkurzacze jakie możecie pamiętać sprzed lat były ciężkie, toporne, a przy okazji brakowało im opcji, która wprowadza w temacie prawdziwą rewolucję: wbudowanego akumulatora. W ostatnich latach wiele się w tym temacie zmieniło, a odkurzacz Samsung Jet jest tego idealnym przykładem. Poręczny odkurzacz bez podążających za nami (nieustannie zaplątanych, ciągle krótszych niż powinny) kabli to prawdziwa rewolucja. A co najważniejsze: jest on na tyle uniwersalny, że zastąpi kilka urządzeń. Wszystko to dzięki wymiennym końcówkom, które pozwolą rozprawić się z zanieczyszczeniami na różnych powierzchniach. Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet poradzi sobie nie tylko z dywanami i parkietami, ale także tapicerką. Dzięki mini elektroszczotce można łatwo pozbyć się zwierzęcej sierści i w wygodny sposób odkurzyć biurka, kanapy czy trudno dostępne półki.

Duża moc, silnik Digital Inverter 550 W i technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniając stale wysoką moc ssącą pozwalają rozprawić się nawet z najbardziej uciążliwym brudem. Alergicy z pewnością docenią obecność systemu filtracji HEPA, który wyłapuje aż do 99,999% zanieczyszczeń*, pozwalając pozbyć się alergenów.

* Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit). Cząsteczki o wielkości 0,3 ~ 10 µm, takie jak pyłki kwiatowe lub pleść są na ogół niewidoczne dla ludzkich oczu.

Nie bez znaczenia pozostaje także czas pracy na jednym ładowaniu. Brak kabli niesie za sobą dużą wygodę, ale wiąże się także z pułapką w którą można wpaść wybierając produkt niskiej jakości. Mam tu na myśli, oczywiście, kwestię czasu pracy na jednym ładowaniu — o poziomie naładowania poinformuje nas wyświetlacz LED, który podpowie że czas na przerwę i podładowanie urządzenia. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet zaoferuje nawet do sześćdziesiąt minut nieprzerwanej pracy, co prawdopodobnie wystarczy na kompleksowe wysprzątanie mieszkania i średniej wielkości domu: wygodnie i bez zbędnego pośpiechu. Ponadto warto też pamiętać o oferowanej przez producenta dodatkowej stacji ładującej, która nie tylko zadba o to by odkurzacz zawsze był naładowany i gotowy do pracy, ale także pełni rolę stojaka na akcesoria. W wygodny sposób pozwala zamieścić m.in. wszystkie dodatkowe szczotki, ale nie tylko! Stacja dokująca do odkurzacza Samsung Jet zadba także o ładowanie dodatkowego, wymiennego, akumulatora - co pozwoli w sumie nawet na dwie godziny nieprzerwanej pracy. W sam raz by zajrzeć do garażu i odkurzyć wszelkie zakamarki w samochodach!

Sama konstrukcja odkurzacza Samsung Jet zasługuje na pochwałę — bo pomijając przykuwający oko wygląd, jest na tyle przemyślaną konstrukcją, że powinna zapewnić wygodną pracę wszystkim użytkownikom. Sprzęt jest poręczny i lekki — waży raptem ok. 2,7 kilograma, a przy tym pracuje generując na tyle ciche dźwięki, że można z niego korzystać nawet podczas ciszy nocnej bez przeszkadzania sąsiadom. Poza tym teleskopową rurę można dopasować do wzrostu użytkownika. Dużym plusem sprzętu jest także możliwość łatwego opróżniania i dbania o higienę pojemnika dzięki wsparciu stacji czyszczącej Clean Station. Wystarczy odłączyć pojemnik, umieścić go na stacji — a ona automatycznie usunie jego zawartość!

Wymienne końcówki pozwolą dotrzeć wszędzie gdzie tego potrzebujesz

Akcesoria Samsung Jet obfitują w dodatkowy zestaw rozmaitych końcówek, które pozwolą zadbać o porządek dosłownie wszędzie. Wśród nich znalazły się:

  • wykonana z antystatycznego włosia szczotka Soft Action Brush, która posiada obrotową głowicę i pozwala dotrzeć do każdego zakamarka;
  • wyposażona w dodatkowy silnik Mini Elektroszczotka - końcówka która bezlitośnie rozprawi się m.in. ze zwierzęcą sierścią;
  • stworzona z myślą o dywanach Turbo Szczotka;
  • końcówka z miękkim włosiem, pozbywająca się zabrudzeń z delikatnych powierzchni bez ich uszkadzania i rysowania;
  • wąska, długa, końcówka która pozwoli dostać się do trudno dostępnych miejsc;
  • zaginana, elastyczna, szczotka z końcówką którą możemy wygiąć pod dowolnym kątem;
  • nakładka polerująca, która pozwoli dokładnie wyczyścić rozmaite powierzchnie zarówno na sucho, jak i mokro.

Jak widać - pakiet akcesoriów jest obfity, a projektanci koreańskiego giganta pomyśleli o wielu scenariuszach, z którymi na co dzień zmagają się użytkownicy takich urządzeń.

Wygodnie, cicho, bez żadnych kabli. Odkurzacz Samsung Jet to uniwersalny sprzęt dla każdego!

Jeżeli poszukujecie uniwersalnego sprzętu który pomoże wam w codziennych obowiązkach - Samsung Jet jest niewątpliwie sprzętem obok którego nie możecie przejść obojętnie. Bogaty zestaw końcówek, lekkość, długi czas pracy na jednym ładowaniu i uniwersalność sprawiają, że to odkurzacz warty polecenia! Dodajmy do tego jeszcze atrakcyjny wygląd oraz wygodną w użytku stację dokującą, która nie tylko naładuje odkurzacz wraz z dodatkowym akumulatorem, ale także zadba o to by wszystkie końcówki były na wyciągnięcie ręki. Zaprojektowany z myślą o najdrobniejszych szczegółach sprzęt to prawdziwa rewolucja w każdym domu!

Wpis powstał przy współpracy z firmą Samsung

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: