Świat

Republikanie się ugięli - będzie debata przy udziale Youtube-CNN

GM
Grzegorz Marczak
7

Kpiny i wyśpiewywanie w końcu końcu zmusiły partię Republikańska w stanach do zgodzenia się na publiczną debatę organizowaną przez YouTube-CNN (debata odbędzie się 28 października) Częścią debaty jest oczywiście odpowiadanie na pytania użytkowników zadane za pośrednictwem serwisu Youtube (czy możn...


Kpiny i wyśpiewywanie w końcu końcu zmusiły partię Republikańska w stanach do zgodzenia się na publiczną debatę organizowaną przez YouTube-CNN (debata odbędzie się 28 października) Częścią debaty jest oczywiście odpowiadanie na pytania użytkowników zadane za pośrednictwem serwisu Youtube (czy można sobie wymarzyć lepsza promocję, chociaż najpierw trzeba mieć taki serwis i takie pomysły).

Demokraci już mieli tego typu debatę, która cieszyła się dużym powodzeniem i z punku organizacyjnego zakończyła się sukcesem.


Jak wygląda debata polityków przy użyciu youtube i cnn

Oczywiście Republikanie nie dali się łatwo przekonać, terminy były przekładane a lista uczestników wciąż nie do końca znana. Do tej pory jedynymi pewnymi uczestnikami debaty będą Rudy Giuliani i John McCain.

Do nakłonienia Republikan do debaty przyczyniła się najbardziej blogosfera, która za pośrednictwem Youtube jak się okazuje bardzo skutecznie dała się we znaki tej frakcji politycznej.

Czy ktoś wyobraża sobie taką debatę z wykorzystaniem nagrań video w Polsce? Abstrahując od polityków jakich teraz mamy myślę, że było by to bardzo ciekawe wydarzenie. Pytanie tylko kto byłby w stanie coś takiego przeprowadzić i czy było by to w ogóle możliwe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu