AntywebTV

Recenzja Samsung Galaxy A51. Godny następca A50, ale czy na pewno udany smartfon?

Paweł Winiarski
Recenzja Samsung Galaxy A51. Godny następca A50, ale czy na pewno udany smartfon?
0

Samsung Galaxy A50 był hitem sprzedażowym i będzie nim również Galaxy A51 niezależnie od tego jak go ocenię. To poprawny smartfon, ale jednak wiele rzeczy można było zrobić lepiej. Co na przykład?

Widziałem dziesiątki reklam Galaxy A50 na tak zwanym mieście, nasza recenzja wideo A50 też oglądała się bardzo dobrze. Samsung włożył sporo czasu i pieniędzy w promowanie tego modelu i już widzę, że to samo robi z Galaxy A51. Nie jest tajemnicą, że to właśnie tańsze smartfony, a nie flagowce sprzedają się najlepiej i to na nich buduje się potęgę producenta. A Samsung jest w tej chwili na szczycie i na razie nie ma mu kto zagrozić. Zachwycamy się więc Galaxy S20, rozkładanym/składanym Galaxy Z Flip, a prawdziwe pieniądze robi się na serii A. I takiego jednego nowego A miałem ostatnio okazję testować. Mówiąc szczerze, po Galaxy A51 spodziewałem się jednak czegoś więcej i jednak lepiej będę wspominał testy Galaxy A71. Zapraszam jednak na materiał, w którym wszystko wyjaśniam.

Jakiś czas temu Albert przygotował tekstową recenzję Samsunga Galaxy A51, więc jeśli jednak wolicie czytać - odsyłam Was do tego tekstu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu