10

Recenzja Samsung Galaxy Note 10 Plus. To najlepszy Note, ale nie idealny smartfon

Mam wrażenie, że seria Galaxy Note ma od wielu lat oddanych fanów, którzy zawsze wybierają smartfony z rysikiem. A że konkurencji nie ma, pozostaje produkt Samsunga. Koreańska firma doszła w tym segmencie niemal do perfekcji serwując świetny telefon również w tym roku.

Przy okazji naszego długiego materiału o Samsung Galaxy Note 10 Plus, w którym dzieliliśmy się z Wami dwiema (momentami różnymi) opiniami dotyczącymi nowego smartfona koreańskiego producenta, zapowiedziałem recenzję wideo. Spędziłem już z tym sprzętem sporo czasu, przyszła więc pora na materiał podsumowujący blisko dwutygodniowe testy. Moim zdaniem to najlepszy Galaxy Note, jaki pojawił się do tej pory na rynku, jednocześnie jeden z najładniejszych – jeśli nie najładniejszy dostępny w tej chwili smartfon.

Jak to jednak bywa z elektroniką, nie jest idealny – co też oczywiście wskazuję w swoim materiale. Aby nie przedłużać, zapraszam na film.

Oczywiście na Antywebie pojawi się również tekstowa recenzja Samsunga Galaxy Note 10 Plus, więc jeśli wolicie czytać – dostaniecie coś również w tej formie.

Polska cena. Ile kosztują nowe Samsungi Galaxy Note?

  • Za Samsunga Galaxy Note 10 w wersji z 8GB pamięci RAM i 256GB pamięci na dane zapłacimy 4149 złotych.
  • Note 10+ w wersji 12GB ram i 256GB na dane to wydatek 4799 złotych.
  • Note 10+ w wersji 12GB RAM i 512GB pamięci na dane będzie natomiast kosztować 5249 złotych.