Mobile

Realme wchodzi do Polski. Smartfonów wypatrujcie już w kwietniu

Krzysztof Rojek
Realme wchodzi do Polski. Smartfonów wypatrujcie już w kwietniu
2

Już za kilkanaście dni na sklepowe półki trafi marka bardzo przemyślanie skonstruowanych i dobrze wycenionych smartfonów. Dystrybutor nie zdradza jednak, które modele będą dokładnie dostępne.

Marka Realme w ostatnim okresie wzbudza coraz więcej emocji. Nie tak dawno sam, przy opisywaniu jednego z ich najnowszych modeli, zastanawiałem się, kiedy urządzenia tej firmy trafią na polski rynek. Z informacji, jakich udzielił polski dystrybutor - NTT System S.A. wynika jasno, że już w przyszłym miesiącu możemy spodziewać się dostaw smartfonów tego producenta.

Podpisaliśmy umowę, na mocy której NTT System zostało dystrybutorem Realme w Polsce. Pierwszych dostaw sprzętu spodziewamy się już w kwietniu

– mówi Grzegorz Kania, pełnomocnik zarządu d.s. rozwiązań mobilnych w NTT System

Realme podbija kolejne rynki

Pomimo tego, że dla dużej części rodzimych konsumentów jeszcze nie słyszała o Realme, w ujęciu ogólnoświatowym marka ta bardzo szybko zyskuje na uznaniu. Pomimo tego, że powstała zaledwie dwa lata temu, już teraz zajmuje 7 miejsce na świecie w rankingach polpularności, a tylko w ciągu ostatniego roku ich sprzedaż wzrosła aż ośmiokrotnie. Optymizmem napawa fakt, że ich dystrybucją w Polsce będzie zajmować się firma NTT System, która odpowiada m.in. za tak znane marki jak Motorola, Oppo czy OnePlus. Zwiastuje to brak problemów z dostępnością urządzeń, nawet w przypadku dużego popytu.

Zdecydujecie się na sprzęt od Realme?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu