4

Przed chwilą pisałem o…

O polskich odpowiednikach serwisu delicje a tymczasem nasz pierwowzór wprowadza dość ciekawą funkcjonalność czyli opisy tag-ów. Teraz każdy nasz tag możemy dodatkowo opisać po to aby np. ludzie którzy nie rozumieją jego znaczenia mieli jasność co do tego co autor miał na myśli. Delicje jako jeden z serwisów które wypromowały mechanikę tag-ów pokazuje w jaki […]

O polskich odpowiednikach serwisu delicje a tymczasem nasz pierwowzór wprowadza dość ciekawą funkcjonalność czyli opisy tag-ów. Teraz każdy nasz tag możemy dodatkowo opisać po to aby np. ludzie którzy nie rozumieją jego znaczenia mieli jasność co do tego co autor miał na myśli. Delicje jako jeden z serwisów które wypromowały mechanikę tag-ów pokazuje w jaki sposób możemy je rozwijać i przyzna szczerze, że podobają mi się ich pomysły.

Niedawno pisałem również o twitterze i o tym, że zaraz powstaną polskie odpowiedniki. I faktycznie powstają, ibogg.pl to serwis dzięki któremu możemy poinformować znajomych co teraz robimy. Serwis zbudowany jest w oparciu o CreativeBot czyli bota do GG. Wiadomości na ibogg publikujemy poprzez wysłanie na odpowiedni numer GG naszego tekstu.

Jeśli chodzi o wygląd i to co oferuje ibogg to oprócz publikowania wiadomości i szukania znajomych nie ma tam praktycznie nic, wygląda to bardziej na prezentacje nowych możliwości bota niż niezależny serwis. Jeśli jednak pomysł się przyjmie autorzy na pewno szybko rozbudują swoją stronę.