Felietony

Najciekawsze prezenty świąteczne według Antyweb!

Grzegorz Marczak
Najciekawsze prezenty świąteczne według Antyweb!
18

Czarny Piątek i Cyber Monday to nie wszystko. Przed nami kolejny zakupowy szał, czyli święta i prezenty 2016. Z tej okazji uruchomiliśmy nowy serwis z prezentami. Znajdziecie w nim nasze pomysły na świąteczny prezent. Skupiamy się oczywiście na tych technologicznych prezentach, bo na tym znamy się najlepiej.

Aby ułatwić wszystkim przeglądanie propozycji, podzieliliśmy nasze prezenty na 14 kategorii. Możecie też przeglądać produkty z podziałem na grupy cenowe. Wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić wam znalezienie inspiracji na świąteczny prezent - a nie jest to zadanie łatwe.

Sam co roku mam potężny problem z wyborem prezentów. Nie kupuję pod choinkę bardzo drogich rzeczy, staram się zawsze zaskoczyć fajnym pomysłem czy czymś naprawdę nietypowym. Nie jest to jednak łatwe zadanie, szczególnie że w czasach wszechobecnego internetu i smartfonów, naprawdę trudno jest czymkolwiek zaskoczyć. Mam nadzieję, że nasze propozycje na prezenty choć trochę ułatwią wam wybór prezentu dla najbliższych.

Prezenty 2016

W naszym Prezentowniku 2016 znajdziecie głównie prezenty związane z technologią konsumencką. Wybraliśmy dla was ponad 100 produktów, wśród których znajdziecie telefony, telewizory, gry, czytniki ebooków, sprzęt do grania, świetne akcesoria, sprzęt fotograficzny i wiele wiele innych. Wszystko, co nie zmieściło się w sztywno zdefiniowanych ramach kategorii umieściliśmy natomiast w kategorii specjalne, do której również polecam zajrzeć.

Budując nasz prezentownik postawiliśmy przede wszystkim na czytelność. Nie będzie więc w nim latających okienek i fikuśnych animacji. Jest za to czytelnie i przejrzyście, zarówno na desktopie jak i na mobile (polecam sprawdzić).

Zapraszamy do odwiedzenia Prezentownika i wybrania najlepszych prezentów 2016!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu