Motorola

Poznajemy nieco więcej szczegółów na temat Motorola Droid Turbo

Jakub Szczęsny
Poznajemy nieco więcej szczegółów na temat Motorola Droid Turbo
10

Motorola może i jest dzisiaj tylko cieniem dawnej potęgi, ale owa firma dalej jest niezwykle szanowanym producentem - oczywiście wśród użytkowników telefonów z Androidem na pokładzie. Moto G, czy Moto X to naprawdę udane telefony, które nie dość, że są niezłe pod względem ich specyfikacji techniczne...

Motorola może i jest dzisiaj tylko cieniem dawnej potęgi, ale owa firma dalej jest niezwykle szanowanym producentem - oczywiście wśród użytkowników telefonów z Androidem na pokładzie. Moto G, czy Moto X to naprawdę udane telefony, które nie dość, że są niezłe pod względem ich specyfikacji technicznej, to jeszcze zaskakują atrakcyjną ceną. Dowiadujemy się obecnie wielu nowych rzeczy na temat kolejnej Motoroli Droid, tym razem oznaczoną "Turbo".

Pamiętam jeszcze pierwszą Motorolę Droid - był to telefon naprawdę ciekawy - ze zintegrowaną z obudową, wysuwaną klawiaturą, przystępną specyfikacją i niezłym designem. Ów sprzęt ma już cztery lata, działał na leciwym już nieco Androidzie 2,2 (po aktualizacjach), ale i ja i zapewne niektórzy z Was czują do tego urządzenia pewien sentyment.

Panowie z MotoFirmware weszli w posiadanie danych, które przedstawiają Motorolę Droid Turbo wraz z najważniejszymi informacjami o tym, co w niej znajdzie użytkownik. Ów obrazek pochodzi z dołączonej do telefonu instrukcji obsługi. Należy nadmienić także, iż pierwsze informacje o Droid Turbo w Sieci znalazły się już miesiąc temu, ale było ich naprawdę mało i media technologiczne w ogromnej większości oczekiwały na nieco większą dawkę danych o tym modelu.

I tak oto dowiadujemy się, że Motorola Droid będzie odznaczać się 5,2 - calowym ekranem prawdopodobnie w rozdzielczości UHD (czyli tak, jak zwykłem mawiać zawsze w takich przypadkach - sztuka dla sztuki...). 21 megapikselami będzie dysponować zainstalowana w urządzeniu tylna kamera, nie wiadomo jakiej rozdzielczości będzie przednie "oczko". Co ciekawe, aparat będzie w stanie wykonać wideo w rozdzielczości 4K - mam zatem nadzieję, że w urządzeniu znajdzie się także wystarczająca ilość pamięci do pomieszczenia filmów w tak ogromnym formacie.

Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale jestem pewien, że za niedługo jeszcze coś napiszemy o kolejnym flagowcu od Motoroli. Jeżeli cena będzie "proporcjonalnie atrakcyjna" w stosunku do serii Moto - Droid może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Grafika: 1, 2

Źródło: androidcentral.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Motorola