Felietony

Polska gra Roswell Fighter w wersji na iPada.

Grzegorz Marczak
Polska gra Roswell Fighter w wersji na iPada.
6

GamLab przygotował wersję Roswell Fighter (dotychczas dostępnej na iPoda i iPhona) na iPada. Jest to strzelanka w stylu retro, nawet muzyka jest podobno z lat 50. Gatunek widywany kiedyś na automatach do gier. Dużo strzelania, dużo przeciwników, dużo rodzajów broni i szybka akcja. Nie każdy to lubi...

GamLab przygotował wersję Roswell Fighter (dotychczas dostępnej na iPoda i iPhona) na iPada. Jest to strzelanka w stylu retro, nawet muzyka jest podobno z lat 50. Gatunek widywany kiedyś na automatach do gier. Dużo strzelania, dużo przeciwników, dużo rodzajów broni i szybka akcja. Nie każdy to lubi ale może znajdą się wierni fani gier z dawnych czasów, którym się ta gra spodoba.

W wersji na iPada podniesiona została rozdzielczość gry tak aby wykorzystać duży ekran tego urządzenia oraz oczywiście dostosowane został interfejs użytkownika. Myślę, że za niecałe dwa dolary można sprawdzić jedną z nielicznych na razie polskich produkcji na ipada.
Ja natomiast czekam na nasze wydawnictwa prasowe i ich ruch jeśli chodzi o tablety. Nie wydaje mi się, aby stworzenie choćby ipadowej aplikacji było to skomplikowany i kosztowny projekt - wszyscy zapewne czekają na ogłoszenie premiery tego urządzenia w Polsce.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPadgry na ipada