Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Pięciocalowy Samsung Galaxy Q będzie posiadał składany ekran!

SB
Szymon Barczak
24

Jakiś czas temu Samsung ogłosił stworzenie hybrydy smartfona z tabletem, którego przekątna ekranu miałaby wynosić przeszło pięć cali. Wielu pukało się w czoło twierdząc, że Samsung postradał zmysły, bo przecież smartfon z pięciocalowym ekranem nie zmieści się do kieszeni - zatem co to za smartfon. K...

Jakiś czas temu Samsung ogłosił stworzenie hybrydy smartfona z tabletem, którego przekątna ekranu miałaby wynosić przeszło pięć cali. Wielu pukało się w czoło twierdząc, że Samsung postradał zmysły, bo przecież smartfon z pięciocalowym ekranem nie zmieści się do kieszeni - zatem co to za smartfon. Koreański gigant doskonale wie jednak, co robi. W swoich eksperymentach zaskakuje konsumentów - tak jak teraz, kiedy to okazuje się, że Samsung Galaxy Q będzie posiadał składany ekran.

Trzy, trzy i pół czy nawet czterocalowy ekran w smartfonie jest jeszcze do zniesienia. Ale urządzenie z 5,3-calowym ekranem wydaje się być monstrualne. Zatem gdy Samsung ogłosił wprowadzenie takiego modelu, wszyscy nie dowierzali własnym uszom - przecież to bez sensu. Nic bardziej mylnego. Wszystko jest pod kontrolą - wraz z tym modelem Samsung chce po prostu wprowadzić na rynek ekrany składane. Urządzenie po złożeniu będzie wyglądać jak smartfon, po rozłożeniu natomiast jak tablet.

Jak dla mnie bomba. O ile na sam tablet trudno nam wydać pieniądze, o tyle na połączenie smartfona z tabletem, gdzie większy ekran umożliwia wygodniejsze oglądanie filmów czy czytanie artykułów - już łatwiej. Samsung Galaxy Q będzie kosztował ponad 500 dolarów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: