Felietony

Oto zwycięzca konkursu w którym nagrodą był Samsung Galaxy Tab

Grzegorz Marczak
Oto zwycięzca konkursu w którym nagrodą był Samsung Galaxy Tab
11

Wspólnie Adobe i autorami kursu video mobilusz.pl (kurs dotyczy pakietu pakietu Adobe CS5.5) przygotowaliśmy konkurs w którym główną nagrodą był 7 calowy Samsung Galaxy Tab. Wyniki miałem ogłosić wczoraj ale ze względu na spore zamieszanie związane z inwestycją publikuję je dopiero dzisiaj. Przepr...

Wspólnie Adobe i autorami kursu video mobilusz.pl (kurs dotyczy pakietu pakietu Adobe CS5.5) przygotowaliśmy konkurs w którym główną nagrodą był 7 calowy Samsung Galaxy Tab. Wyniki miałem ogłosić wczoraj ale ze względu na spore zamieszanie związane z inwestycją publikuję je dopiero dzisiaj. Przepraszam za opóźnienie.

Przypomnę, że zadanie polegało na zaproponowaniu aplikacji/gry którą można byłoby przenieść przy pomocy narzędzi Adobe na inne urządzenia mobilne. Zgłoszeń było naprawdę dużo (blisko setki) i trudno było wybrać tę najciekawszą propozycję dlatego zdecydowałem się nagrodzi pomysł z przysłowiowym "jejem" (szczególnie uzasadnienie). Choć mówiąc całkiem poważnie to tego typu aplikacja miałaby by szansę stworzyć niezły viral.

Nie przedłużając jednak. Zwycięzcą zostaje Sławek za pomysł (cytuję cały komentarz) przeniesienia aplikacji dailymakeover.com:

Tablet od zawsze kojarzył mi się z lustrem jakie targa ze sobą moja Narzeczona na każdy weekendowy wyjazd. Nieważne czy to Bory Tucholskie, szczyty Tatr czy morska plaża – Ona wyglądać MUSI! :) Jako doświadczony w tej materii proponuję przekonwertowanie aplikacji dostępnej pod adresem: http://www.dailymakeover.com
Po wgraniu własnego zdjęcia (które można byłoby zrobić za pomocą wbudowanego w tablet/telefon aparatu) można dobierać kształty i kolory fryzur, eksperymentować z całą gamą tuszy, pudrów i szminek.

Aplikację warto przekonwertować, ponieważ:
- uzyskujemy wniebowziętą dziewczynę/narzeczona/żonę, która gdzie tylko i kiedy tylko chce może eksperymentować na swojej twarzy bez szkody dla zdrowia i portfela partnera. Dobre efekty działania aplikacji mogą nam – panom – przynieść mnóstwo wymiernych korzyści natury przyjemnej ;)
- właściciele salonów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich i innych sal tortur zaczną wykorzystywać tablety jako kolejne narzędzie pracy, co wpłynie pozytywnie na rozwój sektora IT w Polsce
- aplikacja nie korzysta z Internetu. Nie ma obaw o wysokość rachunku czy brak wystarczająco szybkiego łącza.

Aplikacji nie warto przekonwertować, ponieważ:
- większość pracowników działów IT zacznie robić potajemne zdjęcia swoim przełożonym i na potęgę upiększać ich urodę, co wpłynie negatywnie na wydajność pracy.

Zwycięzcy gratuluję i proszę o kontakt na grzegorz.marczak(at)gmail.com.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

adobegalaxy tab