Świat

Odwrotne karaoke od Microsoftu czyli songsmith

Grzegorz Marczak
10

Songsmith to nowy produkt Microsoftu, Dzięki tej aplikacji będziemy mogli pobawić się w nico odwrócone karaoke - otóż aplikacja ta potrafi dobrać muzykę pod co śpiewamy. Oczywiście możemy wybrać sobie jaka to będzie kategoria muzyki czyli na przykład rock czy blues itp. Następnie zaczynamy śpiewać d...

Songsmith to nowy produkt Microsoftu, Dzięki tej aplikacji będziemy mogli pobawić się w nico odwrócone karaoke - otóż aplikacja ta potrafi dobrać muzykę pod co śpiewamy. Oczywiście możemy wybrać sobie jaka to będzie kategoria muzyki czyli na przykład rock czy blues itp. Następnie zaczynamy śpiewać do mikrofonu po zakończeniu nagrania możemy je odtworzyć i usłyszymy nasz głos wraz z dobranym przez Songsmith podkładem muzycznym.

W chwili obecnej możemy pobrać wersję trial (możemy w tej wersji używać aplikacji przez 6 godzin) dla mieszkańców US songsmith jest już dostępny i kosztuje około 30 USD.

Myślę, że songsmith to dobry przykład na to, że nie tylko Apple jest innowacyjną firmą, technologia która potrafi dopasować muzykę do naszego głosu tworząc jedną spójną całość na mnie robi wrażenie.

Mi osobiście podobają się takie pomysły jak songsmith - kompletnie nie wiadomo czy produkt taki ma jakąkolwiek szansę na komercyjny sukces mimo to pokazuje również konkurencji, że MS ma dobrych inżynierów i potrafi mieć niebanalne pomysły.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Microsoft