17

O tak – Spartacus – styczeń 2010

Spartacus zapowiada się na widowisko równe temu, które reżyser zafundował nam w filmie „300”. Poniższy trailer pokazuje, że na pewno nie będzie to film dla wszystkich. Niektórzy w tym ja, taką zapowiedzią będą się zachwycać – inni uznają go za infantylną bajkę dla dużych dzieci. Nikt chyba jednak nie odmówi temu filmowy klimatu. Nie wiem […]

Spartacus zapowiada się na widowisko równe temu, które reżyser zafundował nam w filmie „300”. Poniższy trailer pokazuje, że na pewno nie będzie to film dla wszystkich. Niektórzy w tym ja, taką zapowiedzią będą się zachwycać – inni uznają go za infantylną bajkę dla dużych dzieci. Nikt chyba jednak nie odmówi temu filmowy klimatu. Nie wiem jak wy ale dla mnie jest to jedna z lepszych zapowiedzi ostatnich miesięcy (choć jest jeszcze kilka rodzynków SF i widowisk katastroficznych) – z niecierpliwością czekam na styczeń!

Ps. Ponieważ udałem się na, krótki urlop dlatego na blogu pojawi się w przeciągu tygodnia trochę nie związanych tematycznie wpisów (blog też musi sobie chwilę odpocząć od internetowych ciekawostek).