Gry

Nowe edycje Cyberpunk 2077 już w przedsprzedaży. Czym się różnią?

KP
Kamil Pieczonka
9

Cenega, która przejęła jakiś czas temu dystrybucję gry Cyberpunk 2077 studia CD Projekt RED przygotowała nowe zestawy, które trafiają dzisiaj do przedsprzedaży z trzema różnymi steelbookami. Do oferty trafia też przewodnik po grze, który dostępny będzie od 2 września 2020.

Cyberpunk 2077 z trzema nowymi steelbookami

Już od dzisiaj w sklepach pojawią się zestawy przedsprzedażowe, dzięki którym fani Cyberpunka 2077 będą mogli sobie zagwarantować oryginalny steelbook do odbioru przy zakupie gry. Do wyboru jest trzy wzory, w zależności od tego w jakim sklepie kupicie swoją kopię gry. W salonach Empik uzyskacie możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys, w sklepach Media Expert będzie to steelbook Valentinos, a w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt do odbioru jest steelbook Maelstrom.

Ponadto przy zakupie zestawu przedsprzedażowego w wybranych sklepach Media Expert i wybranych sklepach Media Markt można odebrać plakat gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Z kolei zamawiając grę w wybranych sklepach internetowych do zamówień dodawany będzie oryginalny brelok! Dodatkowo w sklepie muve.pl poza brelokiem klienci otrzymają steelbook Tiger Claws. Oferta też jest ważna do wyczerpania zapasów.

W przedsprzedaży Cyberpunk 2077 w wersji na PC kosztuje 199 PLN, kopia na konsole Xbox One i PS4 kosztuje 269 PLN.

Poradnik Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży

To jednak nie koniec atrakcji! Już teraz w ofercie pre-orderowej pojawiły się oficjalne figurki oraz poradnik do gry. Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika (109 PLN) jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077

Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED przedstawiają Świat Cyberpunka 2077 – obszerne studium wiedzy o uniwersum Cyberpunka 2077. Świat Cyberpunka 2077 to bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City. Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.

Książka już dostępna jest w przedsprzedaży (ceny już od 59,90 PLN), a dostawy rozpoczną się 2 września 2020, na 2 tygodnie przed premierą samej gry.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu