Telekomy

Coś się ruszyło u operatora Heyah. Na początek nowa aplikacja Moja Heyah i 10 GB transferu w prezencie

Grzegorz Ułan
8

T-Mobile zapowiedział właśnie udostępnienie nowej wersji aplikacji „Moja Heyah„ oraz włączenie klientów tej marki do cotygodniowych promocji w ramach akcji Happy Fridays.

Operator Heyah to można powiedzieć już kultowa marka, którą niestety T-Mobile trochę zaniedbał. Oferta na abonament bez zobowiązania pozostawia wiele do życzenia, bo znacznie odstaje od standardów panujących w submarkach pozostałych operatorów Orange, Plus czy Play.

Może jednak coś się w niej zmieni w najbliższym czasie, świadczy o tym dzisiejszy komunikat, w którym T-Mobile poinformował, że od początku czerwca użytkownicy Androida mogą już korzystać z nowej aplikacji „Moja Heyah”. Z kolei posiadacze smartfonów z iOS, muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, dla nich aktualizacja ma się pojawić w najbliższych dniach. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale to i tak dobre jak na początek zmian u tego operatora.

Nowa wersja aplikacji pozwala na zarządzanie wieloma numerami, doładowywanie konta za pomocą Google Pay, karty płatniczej lub przelewu online czy sprawdzanie historii połączeń i aktywowanie dostępnych w Heyah pakietów usług.

Co więcej, T-Mobile włączył użytkowników tej aplikacji do akcji Happy Fridays, dzięki której klienci T-Mobile co tydzień w piątek otrzymują darmowe minuty czy paczki danych. Jednak na zachętę już teraz, każdy klient, który w ciągu najbliższych 7 dni zaloguje się do aplikacji, dostanie do dyspozycji pakiet 10 GB transferu danych, do wykorzystania przez 30 dni.

Aplikacja "Moja Heyah" działa na systemie Android od wersji 5.0 oraz na iOS w wersji 11.3 lub wyższej. Możecie ją pobrać za darmo z Google Play lub za kilka dni z App Store.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu