18

Nie kupuj teraz iPhona, poczekaj do czerwca!

Jeśli ktoś z was planuje kupić sobie niedługo iPhona to polecam poczekać i sprawdzić czy plotki o nowej wersji tego telefonu się nie potwierdzą. Według mashable premiera nowego iPhona może mieć miejsce podczas Worldwide Developers Conference (WWDC) które odbywa się 7 czerwca. Za źródło tego newsa podawana jest jak zwykle ktoś „kto wie i jest […]

Jeśli ktoś z was planuje kupić sobie niedługo iPhona to polecam poczekać i sprawdzić czy plotki o nowej wersji tego telefonu się nie potwierdzą. Według mashable premiera nowego iPhona może mieć miejsce podczas Worldwide Developers Conference (WWDC) które odbywa się 7 czerwca.

Za źródło tego newsa podawana jest jak zwykle ktoś „kto wie i jest blisko całej sytuacji” – co jest pewnie formą uwiarygodnienia własnych domysłów ale.. Gdybym miał teraz decydować się na zakup telefon za blisko 2 tysiące złotych ( choć osobiście za te pieniądze nie kupiłbym żadnego telefonu) to chyba poczekałbym do czerwca, bo jeśli plotka okazałaby się prawdą to obecne modele niedługo później mocno stanieją.