Felietony

Nasza video recenzja aplikacji Play24. Jest dobrze, może być jeszcze lepiej

Grzegorz Marczak
12

Jak wiecie Play wypuścił nową wersję swojej aplikacji do obsługi konta. Właściwie trudno tutaj mówić o wersji bo jest to jak rozumiem od początku zbudowany nowy produktu połączony z nowym interfejsem również na WWW. Cała zmiana jak sobie wyobrażam była to dość pracochłonna i czasochłonna operacja....

Jak wiecie Play wypuścił nową wersję swojej aplikacji do obsługi konta. Właściwie trudno tutaj mówić o wersji bo jest to jak rozumiem od początku zbudowany nowy produktu połączony z nowym interfejsem również na WWW. Cała zmiana jak sobie wyobrażam była to dość pracochłonna i czasochłonna operacja.

Mieliśmy okazję przetestować nowego Play24 na Samsung Galaxy SIII, bawiłem się aplikacją kilka dni a wnioski nagraliśmy w naszym video teście. Jest jednak kilka rzeczy o których muszę wspomnieć na początku. Nie jestem klientem sieci Play (nie miałem doświadczeń z wcześniejszą wersją). Test był robiony na karcie prepaid na telefonie z Androidem (jest też wersja na iOS), aplikacja wygląd nieco inaczej w momencie kiedy mamy abonament (zakładka doładowania zmienia się w zakładkę faktury). Podczas testu video nie dograliśmy jednej informacji o braku możliwości obsługi wielu numerów. Wiem, że taka opcja jest przewidziana ale na tę chwilę w aplikacji jej nie ma co można uznać za wadę.

Zapraszam do materiału video:

Powyższy test video jest recenzją komercyjną, piszę o tym aby wszystko było jasne i do końca dla wszystkich przejrzyste. Komercyjna recenzja oznacza, że ktoś zlecił nam recenzję i za nią płaci. Firma zlecająca recenzję czy też producent nie mieli jednak wpływu na treść recenzji czy nasze opinie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu