Felietony

Napracowaliśmy się aby ta konferencja była wybitna i wyjątkowa

Grzegorz Marczak
Napracowaliśmy się aby ta konferencja była wybitna i wyjątkowa
13

22 dni! Tyle czasu zostało do Generation Mobile 2013 czyli drugiej edycji konferencji którą Antyweb robi razem z NoNoobs. Program mamy już praktycznie zamknięty i chyba możemy już spokojnie odliczać czas do pierwszej konferencyjnej kawy. Oczywiście pisze o tym dlatego, ze chcę zachęcić czyte...

22 dni! Tyle czasu zostało do Generation Mobile 2013 czyli drugiej edycji konferencji którą Antyweb robi razem z NoNoobs. Program mamy już praktycznie zamknięty i chyba możemy już spokojnie odliczać czas do pierwszej konferencyjnej kawy.

Oczywiście pisze o tym dlatego, ze chcę zachęcić czytelników Antyweb zainteresowanych sprawami mobilnymi do przyłączenia się do GM2013. Staraliśmy się bardzo aby program był tak bardzo merytoryczny jak to możliwe (i jest w planie kilka niespodzianek na które już nie mogę się doczekać), mamy więc światowe jak i lokalne gwiazdy nie tylko branży mobilnej, dużo prezentacji od praktyków, sporo informacji statystycznych o rynku mobilnym w Polsce i na świecie. Jednym słowem pełny pakiet wiedzy związanej z mobile.

Program jest już praktycznie dostępny, lista prelegentów pełna. Jeśli więc interesujecie się zawodowo lub hobbystycznie tematyką mobilną to musicie być z nami na Generation Mobile 2013!

Dodatkowo podczas samej imprezy wyróżnimy najlepsze polskie aplikacje mobilne. Wczoraj na appaward.pl zamknęliśmy przyjmowanie zgłoszeń i od dziś trwa głosowanie. Zgłosiło się w sumie blisko 300 aplikacji! Jeśli więc macie ochotę oddać swój głos to zapraszam! Oprócz głosowania czytelników zwycięzców będą też wybierać jurorzy aby nie zrobił się z tego konkurs na to kto ma więcej fanów na Facebooku :)

Napracowaliśmy się bardzo mocno nad tym aby Generation Mobile 2013 było bardzo dobrą i merytoryczną konferencją (PayPal z Evernote i Spotify na jednej konferencji i to w Polsce). Udało nam się też stworzyć dobrą markę, z którą chce współpracować coraz więcej dużych firm (stąd też tak wspaniały zestaw partnerów). Jeśli chcecie zobaczy efekty naszej pracy zapraszamy 25 i 26 marca do Warszawy - bilety są jeszcze do kupienia :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu