Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Wybraliśmy najlepsze seriale TVP - macie swoje ulubione?

KK
Konrad Kozłowski
60

TVP oddaje w ręce Amerykanów prawa do serialu Artyści, a my podsumowujemy lata pracy polskiej telewizji, w której historii zapisało się kilka naprawdę udanych produkcji.

a

.

a

.

r

.

l

Mówią, że to najlepiej ukazujący pracę policji serial. Dziś marka Pitbull kojarzy się z kinowymi hitami Patryka Vegi, ale jeszcze nie tak dawno był to naprawdę brutalny serial TVP2, do którego bardzo szybko można się przekonać. Takie nazwiska jak Grabowski czy Dorociński powinny Was ostatecznie przekonać.

w

.

s

.

k

Ten serial, to dobra szansa na zobaczenie polskich realiów w latach '70. Głównym bohaterem serialu jest inżynier Stefan Karwowski przechodzący kryzys wieku średniego. Stara się lepiej o siebie dbać i podsumować swoje życiowe (nie)powodzenia. Produkcję ogląda się zadziwiająco dobrze także i dzisiaj, ale można tylko żałować, że wzorem innych seriali Czterdziestolatek nie doczekał się odświeżenia wizualnego w wysokiej rozdzielczości, ale nic straconego - wersja 4:3 i niska rozdzielczość tylko potęgują wrażenia.

Stawka większa niż życie

J23 znowu nadaje! Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądałyby misje wykonywane przez polskiego Jamesa Bonda w czasach II Wojny Światowej, to Stawka większa niż życie z całą pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom. I ta jedyna w swoim rodzaju muzyka! 18 filmów telewizyjnych skłądających się na 3 serie obejrzycie z przyjemnością w wersji HD między innymi na VOD TVP lub Blu-Ray.

Alternatywy 4

Absurdów PRL-u ciąg dalszy - jeden z moich ulubionych seriali, przy których naprawdę da się odpocząć i zobaczyć od kuchni to, co działo się w naszym kraju przy walce o mieszkanie (jeszcze nie tak dawno). Dobrą wiadomością jest to, że Alternatywy doczekały się remasteringu i najpierw wyemitowano serial w odnowionej wersji na TVP HD, a później trafił na Blu-Ray.

Współpraca: Tomasz Popielarczyk, Maciej Sikorski, Kamil Pieczonka

Grafiki: TVP.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot