Moje przemyślenia

Na takiego iPhone'a właśnie czekam!

KK
Konrad Kozłowski
45

Czy taka ilość przecieków odnośnie nowego iPhone'a zwiastuje jego premierę już za 4 dni? Mam ogromne nadzieje, że tak. Tymczasem firma Etrade Supply na swoim kanale YouTube zamieściła filmik prezentujący rzekomą obudowę nowej wersji telefonu. Wyraźnie widać, że w przypadku potwierdzenia prawdziwości...

Czy taka ilość przecieków odnośnie nowego iPhone'a zwiastuje jego premierę już za 4 dni? Mam ogromne nadzieje, że tak. Tymczasem firma Etrade Supply na swoim kanale YouTube zamieściła filmik prezentujący rzekomą obudowę nowej wersji telefonu. Wyraźnie widać, że w przypadku potwierdzenia prawdziwości tego elementu nowy iPhone zyska większy-wyższy ekran niż dotychczasowy. Przyznam szczerze, że taka odmiana przypadła mi do gustu i mój wysłużony 3GS zostanie najprawdopodobniej zastąpiony właśnie "piątką".

Na zdjęciach zamieszczonych w serwisie cydiablog oraz na wspomnianym filmie można dopatrzeć się także takich nowości jak przeniesione gniazdo słuchawkowe oraz zmniejszony slot na karty sim. Czyżby Apple zdecydowało się na użycie standardu jeszcze mniejszego aniżeli microSIM?

W porównaniu do iPhone 4/4S można zauważyć, że nadchodzący iPhone będzie jeszcze smuklejszy. To oznacza miniaturyzację na niewyobrażalnym poziomie i rzeczywiście po raz kolejny iPhone może udowodnić, że nie ma sobie równych. Nie można przeoczyć nowego wyglądu złącza dock, które uległo zmniejszeniu, za to powiększone zostały otwory w obudowie wskazujące umiejscowienie mikrofonu i głośnika. Wielkość ekranu szacowana jest na 4 cale - oczywiście mowa tu o przekątnej, bowiem szerokość samego urządzenia, a co za tym idzie ekranu, prawdopodobnie nie zostanie zmieniona.

Czy zmiana wielkości ekranu i nowy wygląd urządzenia znów nie okaże się wielką niespodzianką, jak było to w przypadku premiery iPhone'a 4? Życzyłbym sobie, by Apple jednak czymś nas zaskoczyło, jednakże dotychczasowe przecieki i plotki jednoznacznie wyrokują, że większy ekran stanie się faktem. Tak wyglądający iPhone jest dokładnie tym czego oczekuję od nowej generacji: zamiast rewolucji - ewolucji wyglądu, zwiększenia ekranu, przeniesienia gniazda słuchawkowego na dół urządzenia oraz obsługi sieci 4G - LTE, również w naszym kraju. W takiej sytuacji, mój wybór nowego telefonu może być tylko jeden.

Na koniec film od Etrade Supply:


http://youtu.be/8XY841RAY4Y

Źródło newsa i grafiki: TheVerge, Cydiablog, 9to5mac.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

iPhone