Ciekawe strony

Mosh.com - serwis netowrkingowy od Nokii

Grzegorz Marczak
Mosh.com - serwis netowrkingowy od Nokii
2

Mosh.nokia.com to nowy serwis networkingowy stworzony przez firmę Nokia. Oczywiście jak na firmę telekomunikacyjną przystało serwis ten wyposażony jest w komponenty umożliwiające korzystanie z niego z różnych platform sprzętowych (komputer, telefon itp). Co możemy robić na Mosh.com - niestety a...


Mosh.nokia.com to nowy serwis networkingowy stworzony przez firmę Nokia. Oczywiście jak na firmę telekomunikacyjną przystało serwis ten wyposażony jest w komponenty umożliwiające korzystanie z niego z różnych platform sprzętowych (komputer, telefon itp).

Co możemy robić na Mosh.com - niestety ale nic nowego, czyli możemy wgrywać zdjęcia, filmy, dokumenty, aplikacje i gry mobilne. Oczywiście możemy również przeglądać zasoby serwisu, dzielić się nimi z kolegami oraz ściągać na własny użytek.

Każdy zasób na stornie możemy oceniać tworząc przez to ranking ciekawych rzeczy, oczywiście istnieje też możliwość komentowania dostępnych treści.
Jeśli chodzi o elementy społecznościowe to z tego co pokazują pierwsze opinie nie jest już tak dobrze. Wprawdzie możemy tworzyć własne foldery z różnymi rzeczami, możemy oglądać foldery innych osób przeglądając ich zawartość, mamy nawet punktacje za każdą akcje jaką wykonujemy w serwisie. To czego niestety nie można to na przykład podstawowa funkcjonalność serwisów networkingowych czyli znajomych naszego znajomego. Zabrakło również możliwości prywatnego kontaktu między użytkownikami (private messaging).To czego mi zawsze brakował to możliwość wgrania swoich kontaktów telefonicznych na jakąś stronę internetową i później możliwości dowolnej modyfikacji danych (oraz wgrania ich z powrotem do telefonu). Niestety nowy Mosh nie posiada tego typu funkcjonalności (a przynajmniej tak wynika z dostępnych opisów).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu