Świat

Milion dolarów do wygrania z iYomu.

Grzegorz Marczak
Milion dolarów do wygrania z iYomu.
2

iYomu to serwis społecznościowy dla osób pełnoletnich, o którym zrobiło się głośno z powodu konkursu jaki prowadzi na lamach swojego portalu. Tak naprawdę najbardziej w całym konkursie interesująca jest nagroda czyli 1 milion dolarów. Nie jest to suma nagród przeznaczonych na konkurs, milion do...


iYomu to serwis społecznościowy dla osób pełnoletnich, o którym zrobiło się głośno z powodu konkursu jaki prowadzi na lamach swojego portalu. Tak naprawdę najbardziej w całym konkursie interesująca jest nagroda czyli 1 milion dolarów.

Nie jest to suma nagród przeznaczonych na konkurs, milion dolarów trafi do jednego użytkownika serwisu. Oczywiście aby wygrać milion dolarów trzeba w specjalny sposób wykazać się aktywnością w serwisie i mieć trochę szczęścia.
Zasady samego konkursu nie są zbyt skomplikowane, każdy użytkownik poprzez uczestnictwo i rozwiązywanie zagadek, zapraszanie znajomych oraz aktualizację profilu będzie zdobywał punkty.

Spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów, przedstawiciele iYomu wybiorą trzech finalistów. Z trójki finalistów użytkownicy serwisy poprzez głosowanie wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie milion dolarów.

Konkurs zaczął się wczoraj i będzie trwał do 31 grudnia. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony do końca lutego przyszłego roku.

Bardzo jestem ciekawy czy wydanie miliona dolarów na konkurs mający przyciągnąć użytkowników będzie efektywne (bo nagroda na pewno jest efektowna). Do grudnia pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, także użytkownicy którzy chcą pokusić się o walkę o główną wygraną będą musieli spędzić w serwisie dość dużo czasu - będzie to szansa dla autorów na pokazanie im swojego serwisu i próbę zbudowania społeczności, która "przeżyje" konkurs.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu