Felietony

Mailbird z opcją usunięcia stopki reklamowej w sygnaturze

Grzegorz Ułan
Mailbird z opcją usunięcia stopki reklamowej w sygnaturze
5

Przyznam, że ta kwestia nie pozwalała mi do końca korzystać, przez co i testować w pełni tego klienta poczty Gmail. Pisałem Wam o nim, gdy dostałem dostęp do beta testów oraz, gdy udostępnili go dla wszystkich chętnych (posiadaczy Windowsa). Od tego czasu praktycznie codziennie dodawane są nowe...


Przyznam, że ta kwestia nie pozwalała mi do końca korzystać, przez co i testować w pełni tego klienta poczty Gmail. Pisałem Wam o nim, gdy dostałem dostęp do beta testów oraz, gdy udostępnili go dla wszystkich chętnych (posiadaczy Windowsa).

Od tego czasu praktycznie codziennie dodawane są nowe aktualizacje, głównie poprawiające błędy, ale i też dodające nowe funkcje. W przygotowaniu jest moduł statystyk mający usprawnić zarządzanie naszą skrzynką.

Mnie najbardziej cieszy dodanie opcji w ustawieniach pozwalającej wyłączyć stopkę reklamową wszystkim beta testerom. Nie wiem, czy to zostanie już tak na zawsze, a płatna wersja programu będzie pozwalała jedynie na korzystania z zaawansowanych funkcji programu, jak ta wspomniana wyżej.

Wszystko wskazuje na to, że tak. Widocznie wiele zgłoszeń w tym temacie od dotychczasowych użytkowników, zmusiły twórców programu do dodania takiej opcji w ustawieniach.

W komentarzach pod moimi wpisami zwracaliście jeszcze uwagę na brak obsługi wielu kont. Nadal nie została dodana taka funkcja, ale na ten czas oczekiwania można skorzystać z opcji identyfikacji wysyłanej poczty, gdzie możemy dodać kilka kont z osobną sygnaturą dla każdego z nich.

Na koniec, na zachętę, nowy Mailbird Trailer:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu