Samsung

[Konkurs] Dwa Samsungi Galaxy S6 dla czytelników Antyweb!

Grzegorz Marczak
[Konkurs] Dwa Samsungi Galaxy S6 dla czytelników Antyweb!
1326

Piąteczek! Najlepszy dzień tygodnia będzie dziś dla was jeszcze lepszy, ponieważ mamy dla Was dwa nowiuteńkie smartfony Samsunga. Dokładnie są to modele Samsung Galaxy S6 32 GB ROM w wersji flat! Samsung Galaxy S6 to według mojej opinii najlepszy produkt Samsunga w kategorii mobilnej. Rozstanie...

Piąteczek! Najlepszy dzień tygodnia będzie dziś dla was jeszcze lepszy, ponieważ mamy dla Was dwa nowiuteńkie smartfony Samsunga. Dokładnie są to modele Samsung Galaxy S6 32 GB ROM w wersji flat!

Samsung Galaxy S6 to według mojej opinii najlepszy produkt Samsunga w kategorii mobilnej. Rozstanie z plastikową obudową zdecydowanie przysłużyło się tej serii i wszystko wskazuje na to, że będzie to hit sprzedażowy dla koreańskiego producenta.

Sam telefon testowaliśmy już na Antyweb, znajdziecie u nas recenzję S6 jak również porównanie jak sprawuje się flagowiec Samsunga vs iPhone 6 plus.

Myślę, że nagroda w konkursie jest tak zacna, iż nie ma co przedłużać (jeśli ktoś z Was nie zna tego modelu to polecam nasze materiały).

Co trzeba zrobić aby wygrać? Jak zwykle jest prosto. Możecie napisać w komentarzu (do 150 słów) dlaczego potrzebujecie tego smarfona i do czego go wykorzystacie. Możecie też nagrać krótki film poprzez Vine o tej samej tematyce. Mamy więc dwa rodzaje zgłoszeń i w każdym z nich wybierzemy zwycięzcę.

Stawiamy tym razem na krótkie formy. Liczyć będzie się więc pomysł, a nie to kto ile znaków napisze czy jak długi film zrobi. Dodatkowo dwie nagrody pozwolą nam nagrodzić zarówno tych, którzy zdecydowali się pisać jak również tych, którzy nagrają krótki film (zmontujemy z nich później coś fajnego).

Konkurs zaczynam już teraz - potrwa przez dwa tygodnie.

Poniżej regulamin konkursu:

 1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 17.04.2015.
 2. Nagrodami w konkursie są dwa telefony Samsung Galaxy S6 32 GB ROM w wersji flat
 3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest firma Samsung.
 4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do piątku, 30.04.2015 (do północy) na zamieszczenie pod tą notką komentarza lub materiału wideo o tym dlaczego potrzebujecie takiego telefonu i do czego go wykorzystacie.
 5. Tekst musi zawierać maksymalnie 150 słów, wideo do konkursu musi być umieszczone w serwisie Vine, a link wrzucony jako komentarz
 6. Nagrody główne trafią do twórcy najciekawszego tekstu i najciekawszego wideo
 7. Jedna osoba nie może wygrać w obu kategoriach
 8. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
 9. Zwycięzcę wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
 10. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 05.05.2015.
 11. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy Samsung i Antyweb.
 12. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@antyweb.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot