Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Konferencja DevCrowd w kwietniu w Szczecinie - posłuchaj i porozmawiaj o Javie

6

Pasjonatów programowania, a w szczególności Javy, zainteresuje fakt, iż już wkrótce w pięknym mieście Szczecin odbędzie się kolejna, darmowa konferencja poświęcona wszystkiemu, co związane z Javą. Prelekcje i warsztaty zahaczą o tematykę internetową, więc jeśli znajdziecie czas, warto wpaść i dowied...

Pasjonatów programowania, a w szczególności Javy, zainteresuje fakt, iż już wkrótce w pięknym mieście Szczecin odbędzie się kolejna, darmowa konferencja poświęcona wszystkiemu, co związane z Javą. Prelekcje i warsztaty zahaczą o tematykę internetową, więc jeśli znajdziecie czas, warto wpaść i dowiedzieć się, jak ulepszyć Internet :).

Konferencja DevCrowd organizowana jest przez Szczecin Java User Group, a tegoroczna edycja odbędzie się już 14 kwietnia w budynku numer 2, przy Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Konferencja jest jak zwykle darmowa, a różnica między nią a poprzednimi trzema edycjami to nazwa - wcześniej konferencja znana była pod nazwą java4people. Jak donoszą organizatorzy, impreza jest całkiem popularna, a edycja 2011 przyciągnęła ponad 130 osób.

Oprócz prelekcji, między innymi o projektach informatycznych i popularnej ostatnimi czasy chmurze, twórcy zapraszają również na praktyczne warsztaty Scali i Node.js. Wszystko to dopełni konkurs z nagrodami (ah ta przynęta) :). I jak mówią organizatorzy:

Mottem przewodnim konferencji jest "dziel się wiedzą, dziel się pasją", celem oprócz samego szerzenia wiedzy jest popularyzacja nowych technologii oraz technicznej wiedzy.

Pełny program imprezy można znaleźć tutaj, tam też odnajdziecie wszelkie informacje zwiazane z prelegentami i lokacją, a Ci bardziej zainteresowani czytelnicy mogą się rejestrować na Eventbrite.

Poprzednie konferencje z tej serii cieszyły się dużą publiką i pozytywnymi opiniami uczestników, a jak wiadomo, warto korzystać z wszelkich możliwości na poszerzenie swojej wiedzy i tak zwany “networking”. Jeśli więc w połowie kwietnia macie wolne, warto wybrać się do Szczecina i ten jeden dzień na konferencji posiedzieć i się dokształcić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjajava