Felietony

Kolejna szansa dla polskich startup-ów na zaistnienie na międzynarodowej arenie. TNW Startup Awards w Warszawie już w lutym

Grzegorz Ułan
Kolejna szansa dla polskich startup-ów na zaistnienie na międzynarodowej arenie. TNW Startup Awards w Warszawie już w lutym
0

The Next Web ogłosił właśnie nową inicjatywę pod nazwą Startup Awards, która odbędzie się w 12 miastach Europy w tym w Polsce. Ma na celu promocję lokalnych pomysłów i ich twórców na arenie międzynarodowej. Co ciekawe, nominacje będą dokonywane przez internautów cztery tygodnie przed imprezą w...


The Next Web ogłosił właśnie nową inicjatywę pod nazwą Startup Awards, która odbędzie się w 12 miastach Europy w tym w Polsce. Ma na celu promocję lokalnych pomysłów i ich twórców na arenie międzynarodowej.

Co ciekawe, nominacje będą dokonywane przez internautów cztery tygodnie przed imprezą w danym kraju. Następnie jury (CEO TheNextWeb.com - Ziad M. Kane, współzałożyciel - Patrick de Laive i redaktorzy - Robin Wauters i Martin Bryant) wybierze pięć najlepszych projektów w poszczególnych kategoriach, na które również wszyscy z nas będą mogli głosować.

Zwycięzcy ogłoszeni zostaną, w przypadku Polski - 12 lutego w Warszawie. Nominacje zostaną otwarte dnia 15 stycznia na stronie - http://thenextweb.com/startupawards/poland.

Mamy tu siedem kategorii, a więc - Startup roku, Najlepszy współzałożyciel, Najlepsza aplikacja webowa, Najlepsza aplikacja mobilna, Najlepszy projekt, Najlepsze UX oraz Najlepszy inwestor.

15 stycznia już niedługo, czas przygotować swoje typy i nominować je w polskiej edycji. To naprawdę spora szansa dla polskich projektów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupkonkurswarszawanagrody